Головна : Новини

Чому важливо відвідувати лікаря-кардіолога

, 14:21
0 299

Всі лікарі невтомно повторюють про те, що хворобу набагато легше попередити, ніж лікувати її. Особливо важлива профілактика в такій сфері медицини, як кардіологія.

Згідно зі статистичними даними, > 60 відсотків всіх смертей у світі відбуваються внаслідок серцевих захворювань, які в свою чергу, є результатом щоденних стресів і переживань.

Так, як же вберегти «серцевий м'яз»? Про це нам розповість Дубневич Валентина Іванівна - лікар-кардіолог медцентру «Інго», в якому можна пройти .

Не треба ждате того моменту, коли ваше серце почне втомлюватися

Щоб зменшити вірогідність розвитку хвороб серця і судин на 40 %, вистачить 1-го відвідування кардіолога в рік. У разі ж, коли на профілактичному огляді буде знайдена якась патологія або ж виявлений ризик розвитку якогось захворювання, тоді кардіолог допоможе людині скорегувати його спосіб життя, а також призначить своєчасну терапію для профілактики смертельно небезпечних ускладнень.

Крім профілактичних оглядів, людині також може знадобитися ще й позапланова консультація лікаря-кардіолога. Вона може знадобитися в тому випадку, якщо у людини спостерігаються: головний біль, який посилюється при емоційному та фізичному навантаженні, запаморочення, нудота, почуття сорому у грудях, непритомність, відчуття «зупинки» серця або ж перебоїв у його роботі, кашель, задишка безпосередньо після сходження по сходах.

Не пропустіть початок хвороби

Комфорт, зручність і новітня лікувальна, а також діагностична апаратура сучасних клінік дозволяють провести всі потрібні процедури в 1-му місці, без виснажливих переходів та переїздів. Тут пацієнт може пройти ЕКГ, УЗД серця (ехокардіографію) і здати лабораторні аналізи.

Пам'ятайте: своєчасна діагностика здатна замінити безліч ліків, а також зберегти здоров'я і гроші, що також важливо в наш час. Щорічне обстеження судин і серця має для вас стати золотим правилом!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ