Головна : Новини

Як стати молодше: Мезотерапії особи

, 22:03
0 261

Ось уже > п'ятдесяти років, як засіб профілактики (у багатьох сферах медицини), а також як спосіб корекції вікових змін (в естетичній косметології) використовувалася така процедура, як мезотерапія обличчя.

Популярність цього способу омолодження шкіри можна пояснити тим, що ви можете вирішити безліч косметологічних і вікових проблем, які виникають на обличчі, а також інших зонах, безпосередньо без допомоги пластичного хірурга. До речі, ціни на в Києві можна подивитися на сайті botoxbar.net.

Мезотерапія: як вона діє і що це таке?

Щоб зрозуміти, чому даний спосіб користується такою величезною популярністю, треба знати, що це таке. Мезотерапією називають лікувальні ін'єкції індивідуально складених коктейлів, в чий склад входять екстракти лікувальних трав, мінерали, вітаміни, амінокислоти, нуклеїнові кислоти, які у свою чергу роблять в середній шар шкіри. Ці ін'єкції проводяться на глибину 1,5–3,9 мм, за допомогою надтонкої голки.

Мезотерапія дає можливість лікувати безліч проблем, які пов'язані з шкірою, суто індивідуально, локально і завжди ефективно. Головна мета цієї процедури - це підвищення мікроциркуляції безпосередньо в кровоносному руслі + підвищення тургору і еластичності шкіри безпосередньо в місці самої ін'єкцій.

Коктейлі для мезотерапії особи, на відміну від різних зовнішніх засобів, що наносяться безпосередньо на покриви шкіри і не проникають глибоко в її шари, можуть «дістатися» до дерми (середнього шару шкіри). В кінцевому результаті, всередині всі обмінні процеси прискорюються і активізуються, посилюється клітинна регенерація та кровообіг.

Показання:

  • Тьмяний колір шкіри особи і наявність зморшок;
  • Фотостаріння (ознаки передчасного старіння);
  • Темні кола під очима;
  • Провисання борозни в області рота і шкіри в області носогубних складок;
  • Веснянки і пігментні плями на обличчі;
  • Судинні зірочки (близько розташовані судини);
  • Наявність гіпертрофічних, атрофічних, стан після акне та келоїдних рубців.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ