Головна : Новини

Білий гриб: Корисні властивості

, 01:09
0 253

У білому грибі містяться вітаміни В1, С, Д і А (каротину). Також, в цьому грибі міститься більше, ніж в інших грибах, рибофлавіну (Це речовина, яка отвечаюет за ріст і здоров'я шкіри, волосся і нігтів, а також в цілому за здоров'я всього організму. Особливо дана речовина важливо для підтримки функції щитовидної залози в нормальному стані).

Цей гриб володіє декількома корисними якостями. Так, крім чудових смакових якостей, білий гриб славиться ще й здатністю посилювати секрецію травних соків (в цьому плані він навіть перевершує м'ясний бульйон).

А завдяки вмісту великої кількості полісахаридів і сірки ці гриби дозволяють боротися з раком. Крім того, білі гриби мають ранозагоювальні, протиінфекційна, тонізуючі та протипухлинні властивості.

А лецитин, який входить до складу даного гриба, не дає холестерину відкладатися на стінках судин, що, у свою чергу, робить його дуже корисним при малокровиии і атеросклерозі. А амінокислота ерготіонеїн, яка міститься у білих грибах забезпечує оновлення клітин, виходячи з цього, вона дуже корисна для нирок, очей, кісткового мозку і печінки.

Крім того, в білому грибі є величезна кількість засвоюваного вуглеводу глюкану, який є сильним антиоксидантом і впливає на імунну систему дуже сильний вплив, створюючи тим самим захист від канцерогенів, грибків, бактерій і вірусів. Також, до складу цього гриба входить кілька ферментів, які допомагають розщеплення глікогену, жирів і клітковини.

Білі гриби застосовують як ліки при:

  • поганому обміні речовин;
  • занепаді сил;
  • туберкульозі.

А в сушених білих грибах є алкалоїд герцедин, який застосовується при терапії стенокардії. А ось водними екстрактами з даних грибів лікують обмороження і виразки. До речі, замовити можна на сайті http://mskproduct.ru/.

Білі гриби в сушеному вигляді найкращим чином зберігають поживні та смакові властивості, ви можете їсти їх без додаткової обробки, як сухарики.

Також, сушений білий гриб успішно застосовують для профілактики онкологічних захворювань.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ