Головна : Новини

Наскільки часто можна відвідувати масажиста?

, 12:43
0 263

Багато людей задають питання: "Наскільки часто можна відвідувати масажний кабінет, щоб досягти бажаного ефекту?". У дійсності видів масажу є величезна кількість, і очевидно тільки 1-але кожен потребує певної періодичності, наприклад, якщо це дитячий масаж (дитині до 1-го року), то робити його треба, як мінімум в 2-ва курсу по 10 сеансів кожен. Лише в даному разі вплив масажу на організм дитини можна вважати завершеним. Ви можете робити дитячий масаж з перервою в 2 - 3 дні, в результаті, лікування дитини массажом займе десь 2 місяці, а також ви можете відвідувати масажиста кожен день, при цьому ефект абсолютно не зміниться. Будь-яку іншу процедуру, наприклад, обгортання водоростями, теж краще проводити не 1-їм сеансом, а курсами (min кількість сеансів цієї процедури - п'ять, max - десять).

Пам'ятайте, що будь-яка процедура дасть свій результат лише при регулярному відвідуванні і комплексної терапії. Після проходження терапевтичного сеансу, через певний час ви можете повторити процедуру. Слід пам'ятати, що масаж, вартість якого далеко не назвеш дешевим, несе за собою істотні витрати.

Масаж при плоскостопості та остеохондроз теж роблять по 5 - 10 сеансів, які дають можливість на 100 % розслабити м'язи і зняти больовий симптом. 1-ин сеанс тільки підготовляє організм людини, терапія масажем вимагає серйозного терпіння, але вона дає довготривалий, справжній природний ефект. Якщо ж людина хворіє на дуже важку форму остеохондрозу, тоді масажист робить йому масаж на дому, але в даному випадку навіть 10 сеансів людини не вилікують. Для цього можуть знадобитися місяці, а в деяких випадках навіть роки.

За станом здоров'я клієнта професійний масажист може дуже точно визначити, скільки саме сеансів масажу йому треба відвідати, щоб домогтися бажаного ефекту. Пам'ятайте масаж ніколи не буває зайвим, він завжди приносить організму людини надзвичайну легкість, розслаблення, здоров'я і свободу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ