Главная : Новости

Види спортивного взуття

, 18:24
0 1094

спортивне взуттяСпортивне взуття по праву можна назвати самим повсякденним. У кросівках і кедах ми гуляємо, ходимо в магазин, виносимо сміття або збираємося на пікнік. Це взуття гарантовано не натре ноги, не втомить їх і створить певний рівень комфорту під час активного відпочинку.

Але люди, які не мають прямого відношення до спортивної індустрії, навіть не підозрюють, що крім кед і кросівок існує величезна кількість спортивного взуття, яке відрізняється за призначенням і рівнем фізичних навантажень. До речі, придбати його можна тут.

Види спортивного взуття

Все це взуття ділиться на три великі категорії:

  • для повсякденного носіння;
  • взуття для конкретних видів спорту;
  • взуття для активного відпочинку.

Взуття для повсякденного носіння

При виробництві такого взуття фабрики не застосовують найновіші технології для зниження навантаження на м'язи ніг і суглоби. Тому таке взуття категорично не підходить для занять в залі або для бігу вранці. Кросівки і мокасини для щоденного носіння призначені для тих людей, які не займаються спортом, але люблять спортивний стиль в одязі.

Грубо кажучи, спортивні кросівки - це ті ж туфлі, але тільки в спортивному стилі. А ви не стали б бігати вранці в шкіряних туфлях, вірно?

Взуття для конкретних видів спорту

спортивне взуттяУ цій категорії є де розгулятися. Досвідчені спортсмени не помиляться під час пошуків в магазині взуття для своїх тренувань. Однак людина, яка тільки починає тренуватися, легко може припуститися помилки при покупці.

Найчастіше, такі кросівки коштують набагато дорожче за взуття для повсякденного використання. При виробництві взуття для бігу, використовуються певні технології. Товста п'ята дозволяє мінімізувати ударне навантаження на суглоби. Також використовуються спеціальні матеріали, які відводять від тіла вологу, тому навіть спітніла нога не поїде по устілці, а надійно зафіксується під час бігу.

У кросівках для тенісу використовуються укріплені бічні частини, оскільки тенісисти часто роблять різкі випади в сторони, намагаючись відбити м'яч. І завдання кросівок при цьому не тільки дозволити спортсмену легко і без перешкод рухатися, але й уберегти його від травм на рівному місці.

Взуття для футболу набагато легше, ніж все інше спортивне взуття, оскільки футболіста не повинно нічого гальмувати під час бігу. Крім того, бутси часто мають шипи для кращого зчеплення з полем.

Взуття для фітнесу і спортивних залів також має свої особливості. Ці кросівки зазвичай легкі та гнучкі. Але при цьому надійно фіксують стопу, не дозволяючи їй ковзати. На тренуванні людина вільно зможе виконати будь-яку вправу, добре відчуваючи всі м'язи ніг і буде захищеною від травм.

Взуття для активного відпочинку

Перевагами таких кросівок і спортивних черевиків є висока зносостійкість, водонепроникність і грязевідштовхуючі властивості. При цьому, є взуття для тих, хто вважає за краще піший туризм по рівнинній місцевості, і для тих, хто любить підкорять вершини. Часто взуття для туризму виготовляється з термозахисних матеріалів.

Сподіваємося, що після цієї інформації у вас не виникне сумнівів у тому, що спортивне взуття варто вибирати навіть більш ретельно, ніж будь-яке інше. І в першу чергу, зробити це потрібно з міркувань здоров'я і безпеки.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 37)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ