Головна : Новини

Майнкрафт: Історія створення

, 20:17
0 281

Гра Minecraft побачила світ 10.06.2009 р, а створив її Маркус Перссон (який більш відомий в мережі, як Notch). Як не дивно, але спочатку в Minecraft були тільки блоки кругляка і землі. Трохи потому були додані ще пару блоків: листя, дерева та ін

Спочатку гра мала назву CaveGame, який протримався зовсім недовго і в кінцевому підсумку гру перейменували в Майнкрафт. До речі, ви можете пограти в різні версії moigry.net.

Вже ближче до 2010 р. Minecraft трансформувався в мережеву гру. Але радість була зовсім маленькою і з величезною кількістю помилок, правда геймерам все сподобалося, оскільки це було щось абсолютно нове. Люди задолбались грати в одноманітні шутери, а в Minecraft не треба стріляти! Ідея побудови маленьких міст на серверах людям сподобалася.

На цьому Маркус Перссон не зупинився і весь час вдосконалював гру. Так, у 2010 р. він додав 2 нових динамічних блоку: Лава і Вода, правда у них був виявлений баг, який, у свою чергу, усунули в новій версії Minecraft.

Приблизно через місяць тому пан Перссон додав режим "Виживання" і перше мобів. Так, 1-мі мобами стали Зомбі і Скелет, а в режимі "Виживання" була шкала голоду і здоров'я, які не змінилися і по цей день.

17.11.2011 р. представили абсолютно нову версію Minecraft РЕ на смартфонах Соні Еріксон. З цією версією гри було набагато більше проблем, оскільки в той час телефони були ще дуже слабкими і, як результат, створити якісну гру було дуже складно.

Інвентар блоків у даній версії Майнкрафт поповнюється і до сьогодні, по мірі виходу нових версій.

І лише в 2014 р. Minecraft РЕ ступив на абсолютно новий рівень. Движок гри істотно змінився. Світ у грі почав генеруватися нескінченно.

Абсолютно несподівано, в історію гри Minecraft увірвався Білл Гейтс, перекупивши компанію Mojang за 2,500,000,000. Правда це суттєво не вплинуло на саму гру, але у світі комп'ютерних ігор - це стало вагомою подією.

Через 6 місяців вийшла нова версія гри Minecraft 0.10.0 зі зміненим движком, який показав 60 fps (стара версія вичавлювала max 40 fps). Ще було додано більш м'яке нове шейдерное освітлення.

до Речі, Minecraft не витратили ні 1-го цента на піар, а сьогодні в світі напевно немає людини, яка не чув про цю гру.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ