Головна : Новини

Росіяни суперфуды: Що це таке?

, 20:34
0 312

Саме слово «суперфуд» вже пару років на слуху у наших співгромадян. Полиці наших супермаркетів заполонили незвичайні продукти з дуже складними назвами з закликом до корисного і правильному харчуванню. Що ж собою являють витграсс, ягоди асаї і кіноа?

Визначення

У дійсності суперфуды – це ніщо інше, як рослинні продукти з величезною кількістю корисних для людського організму елементів. Ці трави, плоди і ягоди ростуть у важкодоступних місцях нашої планети (наприклад, гори Тибету або ж Амазонка). В даних продуктах надзвичайно висока концентрація білка, вітамінів, актіоксідантов, а також незамінних кислот. Суперфуды не піддаються абсолютно ніякої обробці, їх цінують в якості джерел живлення, а також коштів, які справляють на організм природний терапевтичний ефект.

Суперпродукти – це корінці, листя, ягоди й насіння вживаються в їжу в засушеному стані або натуральному вигляді. Буває також, що з них роблять соки, а також витяжки. Суперфуды не містять пестицидів і штучних добавок.

Але вартість цієї супер їжі просто захмарна, крім того, як їх готувати, знають лише одиниці.

Що потрібно знати

Жителі держав, в яких ростуть суперфуды, володіють генетичною схильністю до цих продуктів. Організм російської людини цілком може поставитися до такої їжі негативно, що, в свою чергу, позначиться на його здоров'ї. Якщо ви будете постійно вживати в їжу, наприклад, спіруліну або ягоди годжі, то можете спостерігати розлад вашого травлення.

Росіяни суперфуды

Наші вчені, які займаються дослідженням здорового харчування, після вивчення всіх екзотичних продуктів, зробили висновок, що в Росії скрізь ростуть вітчизняні «суперфуды». Ви з легкістю можете купити в найближчому магазині, або ж виростити на своїй дачній ділянці.

абсолютно нічим не поступаються закордонним аналогам. Наприклад, ягоди обліпихи, звичайна гречка, житнє борошно, льон, цикорій і маточне молочко є знайомими нам з дитинства продуктами, які є справжньою супер їжею і користь від таких продуктів набагато більша, ніж від «чужоземних».

Ці продукти їли ще наші далекі предки, які славилися чудовим здоров'ям. Крім того, з наших суперфудов можна приготувати такі страви, що пальчики оближеш!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ