Головна : Новини

Як вибрати ондатрову шубу?

, 16:16
0 255

Хутро ондатри зустрічається не так вже й часто, але разом з тим це не зовсім рідкісній гість хутряних магазинах. Якщо ви зацікавилися цим хутром, то краще дізнайтеся про нього все перед покупкою, щоб в процесі експлуатації не вилізли неприємні сюрпризи. Про особливості купівлі ондатрової шуби нам розповість співробітник інтернте-магазину , в якому ви можете їх придбати безпосередньо.

Почнемо з того, що це бюджетний хутро і в цілому він відноситься до низької цінової категорії (соболь, наприклад, до вищої). Це не означає, що хутро погане, просто воно недороге. Наприклад, популярний кролик теж відноситься до нижчої категорії.

Що потрібно знати про шуби з ондатри?

У хутрі ондатри є досить істотний недолік - воно не зносостійке. В середньому воно нижче норки по зносостійкості майже в два рази і становить 2-3 роки, якщо ви будете акуратно його носити. Міздря шкурки слабка на розрив і тендітна, а це означає, що таку річ потрібно купувати у відповідному фасоні - вільному, щоб різкий рух рукою не закінчилося відірваним рукавом, образно кажучи. У порівнянні з норкою, шубка з ондатри швидко постаріє.

Ціна віхідної сировини невисока, тому в кінцевому виробі ціну збільшує вартість вироблення, фарбування, пошиття, та інша обробка хутра. У ондатри дуже важлива якість вичинки.

Справа в тому, що виробництв, що спеціалізуються на цій тварині дуже мало, а дорозі вироблення по відношенню до вартості самої шкірки вімагає власної вичинки у виробника. Непогана якість ондатри виробництва Чехії. Також цінується сировина з Канади, воно проходити з маркуванням GMVF.

Колір річної шкурки звірка - сіруватий, а зимової - рудий. Вище цінуються зимові шкурки, як найбільш густі і пухнасті, а за кольором - літні. Ондатру активно фарбують і, до речі, це теж знижує термін носіння виробу.

Хутро це досить теплі і підходить для холодів. Зовні воно досить гарне, з ондатри виходять досить стильні та елегантні шубки. Ость висока, підноситься над підпушком, густим і щільним, ондатра трохи нагадує за зовнішнім поглядом норку. Має виражений блиск. Як і інші хутра, його можна піддавати щипці, альо щипані шуби менш стійкі і витруться швидше.

Як і у будь-якої тварини, що мешкають біля води, у ондатри є специфічна особливість, а саме - сильно зажирине хутро. Шкурки потрібно якісно виробляти, щоб не залишився залишковий запах. Тому обов'язково прослідкуйте за цим нюансом, від готового виробу не повинно виходити неприємного звіриного запаху. Вивести його неможливо, а носити таку річ - задоволення сумнівне.

За відгуками шуби з ондатри досить важкі - важчі норки, але легші мутона. В цілому, це досить суб'єкта єктивний критерій, тому, якщо ви сумніваєтеся, приміряйте шубу особисто і оцініть, так бі мовити, на своїх плечах. Так ви будете точно знати, підходить вам ондатрова шуба або краще пошукати щось інше, легше.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ