Головна : Новини

Що таке гель-лак?

, 12:35
0 1378

Давайте поговоримо про те, що ж власне таке гель-лак? Для чого він потрібен? У чому його відмінність від інших лаків? Спробуємо пояснити, але все по порядку. До речі, купити гель лак ви можете на сайті .

Це покриття, яке наносять на натуральний або наращений нігтик. На натуральних нігтях воно тримається близько 2 тижнів. Можна сказати, що це той самий гель, але більш пластичний і легкий у застосуванні. Сушити гель лак можна під УФ-лампою або в ЛІД-лампою, в залежності від фірми виробника.

Це просто ідеальна знахідка для жінок, які хочуть мати доглянуті ручки, альо не хочуть нарощувати нігтики. Гель-лак-це той же улюбленець величезної кількості дівчат, тільки більш тривалого носіння. Зняти таке покриття можна за допомогою спеціальної рідини і фольги. На такі нігтики можна сміливо наносити звичайний лак, в тому випадку якщо біля кутикули стало занадто помітно, що гель-лак "відріс". Покривати можна або прозорим, або лаком в тон покриття. Варто також відзначити, що на таких нігтиках і звичайний лак буде триматися набагато краще і довше.

Гель-лак з'єднання явився відносно недавно, приблизно 2 - 3 роки тому. Перша фірма яка його випустила була знайома CND, яка назвала його Shellac. У наші дні шелаком називають всі гель-лаки будь-якого виробника. Але є і ті, хто розмежовують ці поняття.

У чому ж відмінність гель-лаку від шелаку?

Відмінності є звичайно, до цих пір жодна фірма не змогла виготовити 100 % аналога шелаку. Але є відмінності ще і в нанесенні, щільності, в складі. Шелак - це безпраймерова система гель-лаків, тобто перед базою не потрібно наносити праймер на натуральний ніготь. Це звичайно безсумнівний плюс, але варто відзначити, що після його носіння все ж помічалася більша кількість розшаровувань і висушувань нігтьової пластини, чого не скажеш про фірми, які використовують перед базою праймер. Шелак знімається дуже просто і швидко, чого не скажеш про продукцію інших фірм.

Альо в будь-якому випадку існує кілька рекомендацій, щоб продовжити "життя" вашого покриттю:

  • Першу добу потрібно унікати надмірного контакту з водою (ванни, сауни і генеральні прибирання - потрібно виключити в цей день);
  • Не використовуйте нігтики як інструмент (не відкривати ними банки і т. д.);
  • Не підпилювати самостійно довжину нігтика і не обрізати її;
  • Не різати ножем покриття;
  • Не використовуйте рідину для зняття лаку, в складі якої є ацетон.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ