Головна : Новини

Нанесення гель-лаку - один із способів відростити свої нігті

, 11:56
0 335

Напевно, кожна жінка хоча б раз у своєму житті стикалася з проблемою ламких і шаруючихся нігтів. А тут ще яка-небудь важлива подія на носі, і так хочеться блиснути шикарним манікюром, альо відростити власні нігті виявляється неможливим. Адже нам, жінкам, неважливо ти заміжня чи ні, доводиться постійно займатися домашніми справами, будь-то миття посуду, підлог або ручне прання.

Всі ці синтетичні засоби, якими ми користуємося для досягнення чистоти, надають згубний вплив на наші руки, і вже тим більше на нігті, які в підсумку починають розшаровуватися, стають ламкими і дуже тонкими. Щоб уникнути розвитку такого сценарію, слід завжди користуватися господарськими рукавичками. Однак вони не завжди виявляються під рукою, тому доводитися нехтувати даною порадою, а потім самій же себе картати за це.

Ще кілька років тому представниці прекрасної статі не обтяжували себе проблемою лікування та відновлення нігтів, а просто нарощували їх за допомогою акрилу або ж гелю. Вони не замислювалися про те, наскільки дана процедура шкідлива, і як складно потім повернути своїм нігтям здоровий вигляд, наскільки це трудомісткий процес, який може зайняти кілька місяців.

Останнім годиною на зміну неприродним нігтям, а часто навіть вульгарним, в моду знову прийшли натуральні, причому необов'язково довгі. Тому фахівцям нігтьової індустрії нічого не залишалося, як знайті альтернативні рішення, так власне і народилася ідея покриття власної нігтьової пластини гель-лаком. До речі, купити гель-лак можна в інтернет-магазині .

Що це таке?

Гель-лак - це суміш гелю зі звичайним лаком, яка тримається на нігтях протягом двох, а то і всіх чотирьох тижнів. Дану процедуру наразі роблять практично в кожному салоні, або у виїзного майстра. І вона представляє собою нанесення спочатку основи, потім шару гелю і спеціального закріплювача. А відрізняється такий метод від покриття нігтів лаком звичайним тім, що кожен шар необхідно сушити в ультрафіолетовій лампі, щоб отримати бажаний результат. Від дотримання технології нанесення залежить не тільки тривалість "життя" покриття і його якість, а й стан власних нігтів в цілому.

Як правильно знімається гель-лак?

Для того щоб уникнути пошкодження нігтьової пластини, необхідно знімати дані покриття, дотримуючись певної технології. Спочатку потрібно змастити кутикулу спеціальною олією, потім пройтися по поверхні гелю пилкою для полірування.

Потім необхідно прикласти до нігтів ватяні диски, змочені в спеціальному розчиннику, який також використовується для зняття нарощених нігтів. Після цього слід звернути пальці у фольгу і почекати 15 хвилин. Зробивши все правильно, ви зможете без особливих зусиль очистити власні нігті від гелю, використовуючи для цього дерев'яна яну паличку.

Однак, незважаючи на численні заяви фахівців про нешкідливість подібного манікюру, все ж не варто їм надмірно захоплюватися і хоча б раз в пів року потрібно давати нігтям відпочити протягом 4 тижнів. А краще, якщо ви будете робити невелику перерву між кожним наступним покриттям гель-лаком, щоб потім не довелося вдаватися до кардинальних заходів відновлення нігтьової пластини.

Плюси покриття нігтів гель-лаком:

  • Манікюр можна зберегти до чотирьох тижнів, і не боятися, що від води або миючих засобів лак облізе;
  • Гель-лак легко наноситися та може мати найрізноманітнішу кольорову гаму, крім того дозволяє робити як однотонний манікюр, так і проявити фантазію у вигляді незвичайних малюнків і візерунків;
  • Дуже швидко висихає за допомогою спеціальної лампи і при цьому не виділяє токсичних запахів, а також не викликає алергічних реакцій;
  • Наносити гель можна для того, щоб відростити свої нігті до потрібної довжини, тому що він оберігає їх від травмування і пошкодження;
  • Не потрібно спилювати нігтьову пластину, як при нарощуванні акрилом або гелем;
  • Досить простий процес корекції.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ