Головна : Новини

Кредит готівкою без довідок про доходи в Україні: що потрібно знати?

, 18:05
0 1370

Життя непередбачуване, і буває, що Вам необхідний кредит, але офіційного місця роботи у Вас немає. У такій ситуації, виникає питання, де взяти гроші готівкою, адже кредит готівкою без довідки про доходи в банківських установах отримати, скоріше за все, не вдасться.

На щастя, сьогодні в Україні функціонує безліч фінансових організацій, які готові дати гроші в кредит без застави, довідок та поручителів.

Сьогодні, коли формула «час-гроші», вірна як ніколи, на збір повного пакету документів, який потрібно для того, щоб оформити швидкий кредит у банку без відмови, може піти до тижня.

Такі витрати годині можуть собі дозволити не всі. Крім того, часто буває, що офіційної зарплати недостатньо для погашення кредитних виплат.

Якщо Ви опинилися в такому становищі, а позика просто життєво необхідна, тоді ці стаття для вас - ми розповімо все, що варто знати про ті, як взяти грошовий кредит без довідки про доходи. До речі, оформити його можна на сайті .

Як взяти кредит готівкою без довідки про доходи в банку?

В Україні існує достатня кількість банків, щоб створити умови постійної і жорсткої конкуренції. З цієї причини багато банківських організації йдуть на всілякі вчинки.

Так, видаються кредитні карти з невеликим лімітом або позики без довідки про дохід. Звичайно, процентна ставка в такому кредитуванні буде вищою, зате і клопоту зі збором документів буде менше.

Правда, слід пам " ятати, що при видачі подібного кредиту, банк співуче перевірить Вашу кредитну історію, так що якщо вона не складає хорошого враження, її краще почистити. В іншому випадку, кредит без довідки про доходи в банку Вам отримати не вдасться.

Основні переваги кредитів без довідки про доходи

До переліку причин, за якими багато українців готові переплачувати за кредит без довідки про доходи та поручителів, можна віднести наступні:
швидкість оформлення - рішення за Вашою заявкою позику не більше одного робочого дня;
мінімальна кількість паперів - допоможе заощадити час;
широкі вікові рамки - такі кредити видаються клієнтам від двадцяти одного і до шістдесяті років.

Серед мінусів даної системи кредитування, занадто високі ставки, а також вельми жорстко контрольований ліміт. В принципі, суму можна підняти, а відсоток знизити шляхом надання гарантій своєї платоспроможності. Правда, тоді це вже буде не швидкий кредит без поручителів і довідок про доходи.

На що звернути увагу?

Якщо Ви зважилися взяти кредит без довідки про доходи, не метушіться. Звичайно, в більшості випадків такі кредити якраз і беруть в ситуаціях, коли дорога кожна хвилина. Але, навіть у такому випадку, ми рекомендуємо витратити зовсім небагато свого часу і звернути увагу на наступні моменти:

  • По-перше, дуже уважно прочитайте договір. Переконайтеся, що точно все розумієте і правильно інтерпретуєте. Краще обговорити кожен пункт з співробітником банку. Перш ніж підписувати, ретельно вивчіть все, що стосується умов, регулярних виплат та інше;
  • По-друге, не беріть позику в першому ж місці. Подайте заявку в кілька банків, і детально зіставте умови позики. Завдяки цій дії, Ві зможете знайте найбільш вигідні для Вас умови, посильні виплати по кредиту і установу, де переплата буде найменшою;
  • По-третє, майте на увазі свою кредитну історію. Ті, що Ви не надаєте довідку про дохід, зовсім не означає, що банк не перевірить Вас по всіх інших питаннях. Співробітникам нічого не варто направити заявку в УБКІ і отримати всю інформацію за Вашим попередніми позиками, а також з того, чи були ви відповідальним клієнтом раніше. Так що перш ніж звертатися в банк, згадайте, яким кредитоотримувачем Ви були раніше. Якщо у Вас погана кредитна історія, можливо не потрібно витрачати час на банк, а варто спочатку публікувати заявку «візьму кредит терміново без довідок і поручителів» на онлайн - майданчиках приватних позичальників;
  • По-четверте, ті, що банк не вимагає довідку про дохід, зовсім не означає, що співробітник не запитає Вас про місце роботи. Не намагайтеся «прикрасити», адже для перевірки Вашої інформації буде потрібно всього один телефонний дзвінок.

Наостанок варто сказати, що проблем з кредитом без поручителя практично не виникає, якщо кредитоотримувач  має депозитний рахунок в тому банку, де збирається отримати кредит. Правда, це стосується ситуацій, коли термін закінчення договору за депозитом перевищує термін виплати кредиту.

Різновиди кредитів без довідки про доходи

Існує кілька варіантів отримати кредит без довідки про доходи в Україні.

Найпростішим з них є отримання кредитки. Деякі банки надають такі карти з кредитним лімітом до 75.000 грн. Втім, частіше суми значно менші. Однак і переваг у даного типу швидкого кредитування - маса:

  • По-перше, кредитна картка проста у використанні, для зняття грошів Вам знадобитися тільки банкомат або відділення Вашого банку;
  • По-друге, якщо Ви є надійним платником, банк майже напевно буде поступово підвищувати кредит, для чого Вам не знадобитися ніяких додаткових паперів;
  • По-третє, кредитка досить безпечна, завдяки наявності ПІН-кодом і паролем. Не знаючи цієї інформації, ніхто не зможе отримати доступ до цих коштах.

Крім кредитки можна оформити POS кредит. Суми у цьому виді кредитування, як правило, невеликі, до 20 тис. гривень. Як правило, їх використовують для купівлі побутової техніки, меблевих гарнітурів та іншого.

Такі позики найчастіше можна оформити в момент покупки. Більшість великих магазинів мають зону банківських представників за касамі, так що найпростіше оформити договір прямо на місці. Серед переваг заступників POS - відсутність ретельної перевірки кредитоотримувача. Щоб Вам відмовили, Ваша КІ винна буті не просто погана, а дуже погана.

Також можна оформити споживчий кредит для різних цілей. З його отриманням може виявитися більше складнощів, ніж у перших двох варіантах. Його термін виплат не перевищить трьох років і сума буде маленькою. Процентна ставка також буде завищена і може доходити до 60 % в рік.

Висновки

У підсумку, на якому варіанті кредиту без застави Ви не зупинилися, пам " ятайте, що зайва квапливість або неуважність можуть влетіти в копієчку. Так що завжди досконально вивчайте документи перш, ніж ставити підпис.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ