Головна : Новини

Теплі літні дні є приводом продемонструвати красу фігури..

, 00:44
0 868
Стрункі, красиві ніжки, безсумнівно є предмет гордості всіх жінок і завжди викликають захоплення у чоловіків. Здорові, пружні, міцні ніжки говорять про те, що їх власниця стежить не тільки за обличчям, а за всім тілом.
Але часто трапляється так, що сучасний спосіб життя, на жаль, доволі таки погано впливає на красу ніг. Вони можуть піддадуться, як косметичних дефектів, так і початковій стадії такого неприємного захворювання, як варикозне розширення вен. Детальніше читайте на: ladyeah.ru.
Щоб цього не сталося, потрібно постійно стежити за станом ніг, запобігаючи таким чином можливий розвиток варикозу.
Поганий кровообіг, ще один з ворогів привабливості і здоров'я ваших ніжок. При порушеному кровообігу в ногах, можна порекомендувати такі ванни: візьміть два таза, один з холодною, інший з гарячою водою.  Цю процедуру повторіть 5 - 6 разів, закінчивши холодною водою.
Для відновлення кровообігу так само хороші заняття спортом, підійдуть будь-які доступні вам вправи: біг, ходьба, аеробіка, гімнастика.
Не маловажним фактором у збереженні здоров'я ніг є взуття. Як важко буває іноді, підібрати одночасно красиві і комфортні туфлі.
Тому при підборі взуття, слід дотримуватися деяких правил: Приміряйте не одну, а обидві туфлі. Перевіряйте, чи підходить вам підйом, довжина і ширина взуття, чи зручно п'яті. Слід підбирати взуття ближче до вечора, оскільки в цей час стопа ледь помітно ширше, ніж вранці.
Не забувайте звертати увагу і на ходу, намагайтеся при ходьбі спиратися на зовнішній край стопи і ставити ноги паралельно.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ