Головна : Новини

Що таке салон краси?

, 07:54
0 1685

салон красиЗ кожним днем індустрія краси набирає обертів. Сьогодні ви рідко зустрінете звичайну «Перукарню», тепер це «Салони краси» і «Імідж студії». Однак за інноваційними назвами не завжди криється високоякісний сервіс. І перед тим, як йти в салон, необхідно з'ясувати: що має ховатися за звучним словосполученням «САЛОН КРАСИ».

Василенко А. А. - працівник салону краси Ля Руж: o-la-la.in.ua розповість нам яким має бути приміщення. Площа, яку займає салоном краси не повинна бути менше 100 м2. Це зазначено в нормативах для присвоєння категорії «салон краси». Площа менше 100 м2 може мати «салон- перукарня», «перукарня 1 -го розряду» і т.д. Чим це продиктовано? Так звичайно ж найголовнішим: створенням комфортних умов як для клієнтів, так і для майстрів салону. Про який якісному обслуговуванні можна говорити, якщо в маленької «двушке», з cпрорубленним виходом на вулицю, частенько бачиш: перукарський зал на 4 місця, два манікюрних столу, стійку адміністратора, за ширмою - педикюрное крісло. А адже де то ще мають бути: місць для чекаючих відвідувачів, перукарня мийка, підсобка, склад, туалет, місце для прибирального інвентарю... І, як наслідок такої неймовірної компактності, волосся, при обслуговуванні одного клієнта, відразу виявляються скрізь, у тому числі і на щойно увійшов відвідувача. А потім пояснюй коханої - звідки цей довгий волосок кольору блонд на піджаку. На запитання: «Де можна почекати, поки майстер звільниться? » - Адміністратор покаже на стільчик, що стоїть між і робочими місцями перукаря і майстра манікюру. Відразу стає зрозуміло, що сидячи на ньому, будеш заважати працювати і тому і іншому. А в погано освітленому і недостатньо чистому туалеті такого «салону краси» дуже легко наступити на швабру, що стоїть між умивальником і унітазом.
Взимку, як правило, в таких « салонах» температура рідко піднімається вище 16оС, а при відкриванні вхідних дверей морозна свіжість відчувається навіть за ширмою, в найдальшому кутку.

У таких з дозволу сказати «салонах краси» і «імідж студіях» питання стоїть вже не про стиль та імідж, а про гігієну праці і простому повазі до клієнтів і майстрам .

Перераховувати недоліки маленькій площі можна скільки завгодно... Висновок один: Салон Краси - це місце, де все: і клієнти і, звичайно ж майстри повинні відчувати себе затишно і комфортно. При наданні послуг у салоні повинна дотримуватися конфіденційність. Це по праву оцінюють як клієнти салонного обслуговування, так і майстри. Відособленість клієнтів досягається наявністю холу для очікування, індивідуальних кабінетів і відповідної розстановкою робочих місць в просторому залі на великій площі салону краси.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ