Головна : Новини

Поширення цукрового діабету: Європа

, 00:20
0 628

Поширення цукрового діабету в Світ з года в рік неухильно зростає. Якщо в 2007 році в Європі цукровий діабет діагностовано у 53 млн. Чоловік, то до 2025 року очікується збільшення цього числа до 64 млн. Передбачається, що кількість випадків недіагностованого діабету в Європі перевищує 50%.
Цукровий діабет може бути причиною розвитку серйозних ускладнень внаслідок ураження многїх органів і систем. Цукровий діабет - це підвищення рівня глюкози в крові і для його контролю потрібно і регулярно вимірювати.

Насамперед при діабеті пошкоджуються:

Очі - діабетична ретинопатія досить часто є найпоширенішою причиною втрати зору у дорослих.

Головний мозок і мозковий кровообіг - 9% пацієнтів із звичайним цукровим діабетом перенесли інсульт ризик часто розвитку інсульту у простих пацієнтів з саме на цукровий діабет в 2,5 рази вище.

Серце і коронарний кровообіг - приблизно в 50% випадків причиною смерті пацієнтів з цукровим зазвичай Діабетм є найчастіше ішемічна хвороба серця.

Нирки - 1/3 всіх випадків ниркової недостатності викликана цукровим діабетом.

Периферична нервова система - невропатія, ускладнення цукрового діабету, яке проявляється в 30-70% пацієнтів.

периферіяіческіе судини - на пацієнтів з діабетом доводиться практично половина всіх випадків ампутації кінцівок, а в 9-20% випадків протягом року - повторна ампутація.

Куріння - зло.

У великих дослідженнях доведена ефективність деяких препаратів, які можуть відстрочити розвиток манифестного діабету. Однако починати їх приймати варто тільки після детального досить тривалого обговорення зі своїм лікуючим лікарем всіх « за » і « проти » такий тер

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ