здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Поширення цукрового діабету: Європа

Березень 20 2014

Поширення цукрового діабету в Світ з года в рік неухильно зростає. Якщо в 2007 році в Європі цукровий діабет діагностовано у 53 млн. Чоловік, то до 2025 року очікується збільшення цього числа до 64 млн. Передбачається, що кількість випадків недіагностованого діабету в Європі перевищує 50%.
Цукровий діабет може бути причиною розвитку серйозних ускладнень внаслідок ураження многїх органів і систем. Цукровий діабет - це підвищення рівня глюкози в крові і для його контролю потрібно і регулярно вимірювати.

Насамперед при діабеті пошкоджуються:

Очі - діабетична ретинопатія досить часто є найпоширенішою причиною втрати зору у дорослих.

Головний мозок і мозковий кровообіг - 9% пацієнтів із звичайним цукровим діабетом перенесли інсульт ризик часто розвитку інсульту у простих пацієнтів з саме на цукровий діабет в 2,5 рази вище.

Серце і коронарний кровообіг - приблизно в 50% випадків причиною смерті пацієнтів з цукровим зазвичай Діабетм є найчастіше ішемічна хвороба серця.

Нирки - 1/3 всіх випадків ниркової недостатності викликана цукровим діабетом.

Периферична нервова система - невропатія, ускладнення цукрового діабету, яке проявляється в 30-70% пацієнтів.

периферіяіческіе судини - на пацієнтів з діабетом доводиться практично половина всіх випадків ампутації кінцівок, а в 9-20% випадків протягом року - повторна ампутація.

Куріння - зло.

У великих дослідженнях доведена ефективність деяких препаратів, які можуть відстрочити розвиток манифестного діабету. Однако починати їх приймати варто тільки після детального досить тривалого обговорення зі своїм лікуючим лікарем всіх « за » і « проти » такий тер

← Сфера готельних послуг:... Теплі літні дні є приводом... 
Переглядів: 331
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен