Головна : Новини

Що потрібно знати про чоловічому безплідді

, 11:39
0 285

Тривалий час лікарі були впевнені в тому, що якщо жінці не вдається завагітніти, то в цьому «винна» саме вона. Майже в 100 % випадків 1-ої до лікаря звертається саме жінка,  щоб з'ясувати, чому вона не може завагітніти і не безплідна вона? Але згідно зі статистикою: від 40 до 50 відсотків безплідних шлюбів є результатом саме чоловічого безпліддя, а це, в свою чергу, говорить про те, що безпліддя у представників сильної статі зустрічається так само часто, як і у жінок. Тому, також актуальна, як і у жінок.

Що таке безпліддя?

Як кажуть лікарі: безпліддя у чоловіків - це ніщо інше, як нездатність до запліднення зрілого організму представника сильної статі. Безплідністю називається швидше не захворювання, а стан організму, безпосередньо при якому можна спостерігати різні порушення безлічі людських систем і органів. Результатом порушень є безплідність і нездатність завагітніти.

Найчастіше будь-якого чоловіка шокують слова лікаря про те, що він безплідний. «Та цього бути не може», — кажуть собі багато чоловіків, - «Я абсолютно здоровий, відчуваю себе просто чудово, у мене немає ніяких проблем з ерекцією, я невтомний у ліжку...». Всі звикли, що хвороба повинна мати конкретні симптоми, але у безпліддя, як відзначають лікарі, немає чітких ознак. Чоловіче безпліддя можна виявити суто при діагностиці безпліддя у 2-х подружжя, коли у лікаря на руках є сперматограмма (результати аналізу чоловічої сперми).

Як лікувати?

Все було б набагато простіше, якби здатність до запліднення виключно залежала б від чоловічої сексуальної активності. Але, на превеликий жаль, це не так. Головною причиною безпліддя можуть стати хвороби, які можуть бути несподіваними для самого представника сильної статі (наприклад, взагалі ніяк не проявляються хвороби що передаються статевим шляхом), зайва теплолюбивость, або навпаки, переохолодження, травма, сидячий спосіб життя та ін

Всі причини чоловічого безпліддя вам не зможе назвати навіть найбільш досвідчений лікар. Саме тому не варто сподіватися, що ви зможете самостійно визначити, чому з'явилася проблема безпліддя і яким чином його можна вилікувати. Чоловіче безпліддя є дуже складною хворобою. Щоб її вилікувати потрібна всебічна і ретельна діагностика під керівництвом лікаря уролога або андролога, професійно що займається даною проблемою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ