Головна : Новини

Що таке кінезіотейпування?

, 16:09
0 267

Термін «тейпування» буквально означає накладення тейпів, тобто спеціальних пластирів / клейких стрічок.

Кінезіо тейпування (Kinesio Taping) - це революційний метод тейпування, розроблений японським лікарем Кензо Касі (Kenzo Kase), що забезпечує постійну підтримку м язів і сухожиль, що сприяє зменшенню болю і запалень.

Кінезіотейпування також допомагає розслабленню перенапружених і втомлених м язів і прискорює природний процес їх відновлення. При цьому, даний метод не обмежує свободу руху і дозволяє спортсменам продовжувати тренування і змагання у звичайному режимі, у тій годину як звичайні методи тейпування (обмотування / перетягування) припускають фіксацію суглобів і призначені тільки для стабілізації і підтримки під час змагань.

Крім того, кінезіотейпування використовується для терапії широкого спектру:

  • від головного болю;
  • для посттравматичної реабілітації;
  • лікування болів в нижній частині spini;
  • усунення зміщення дисків хребта;
  • вирішення проблем з колінами і плечовими суглобами та багато чого іншого.

Даний метод має на увазі використання кінезіо тейпів - еластичних клейких стрічок на бавовняній або синтетичній основі, покритих гіпоалергенним кулею клеячим складом на акриловій основі, який активізується при температури тіла. Тейпи здатні розтягуватися на 30-40 % від своєї початкової довжини, що робить їх схожими з людською шкірою і м язами по еластичності. В інтернеті ви також можете зустріти їх під назвами спортивні тейпи, Кінесо тейпи (або кінезіотейпи). Варто відзначити особливу структуру волокон таких тейпів, яка:

  • пропускає повітря, забезпечуючи «дихання» шкіри;
  • піднімає шкіру на мікроскопічному рівні, що покращує циркуляцію крові і лімфи;
  • сприяє відведенню води / поту від тейпа, забезпечуючи його швидке висихання після тренування, плавання або прийняття душу.

Залежно від матеріалу тейпов (х/б або синтетика) вони можуть носитися від декількох днів до більше тижня, без проблем витримуючи високий темп тренувань і / або змагань в будь-яких зовнішніх умовах, не втрачаючи своїх властивостей і забезпечуючи терапевтичний ефект 24 години на добу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ