Головна : Новини

Що собою представляють чоловічі колготки?

, 23:09
0 348

Колготки завжди були суто дитячим і жіночим предметом одягу. А ось таке явище, як «чоловічі колготки» у переважної більшості людей викликає посмішку і здивування. Але сьогодні, в гардеробі ряду сучасних представників сильної статі ви можете зустріти цей, з 1-го погляду, невідповідний для чоловіків предмет одягу. Але, в дійсності, одягнувши колготки чоловік не стає менш мужнім. Давайте ж розглянемо більш детально що таке .

Трохи історії

Колготки для чоловіків жодною мірою не є сучасним винаходом. Так, в епоху Ренесансу вони були буденною частиною саме чоловічого гардероба, а от жінкам і дітям колготок в той час не було. Знатні мужі 17-го та 18-го століть дуже вдало поєднували колготки з шароварами, які тоді були невід'ємною частиною тодішнього парадного костюма.

А ось масовий випуск нинішніх колготок мав місце у 1999 р. і втілила в життя компані "Wolfort".

Ніж чоловічі колготки відрізняються від жіночих?

Сучасні чоловічі колготи в більшій мірі відносяться до нижньої білизни. Безпосередньо при покупці необхідно переконатися, що це колготки саме для чоловіків. Так, вони повинні мати в передній частині гульфик або спеціальну ластка, а також мати більш широку гумку. Для консервативних чоловіків доступні колготки без ступнів, які по суті є легінсами.

Види

Чоловічі колготки, також як і жіночі, можуть виробляти з різних тканин (починаючи від нейлону і закінчуючи вовною), бути призначеними для всіляких цілей і володіти різною щільністю. Найбільш тонкі з таких колготок - це нейлонові, які надягають безпосередньо під штани не так для утеплення, як для запобігання прилипання до ніг колош. А ось більш щільні колготки підходять для носіння в холодну пору року, надягати які можна як під лижне обмундирування, так і під діловий костюм.

А для дуже сміливих чоловіків є також і еротичні модеи. Ці колготки мають екстравагантний зовнішній вигляд, який вражає жінок і відроджує гостроту відчуттів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ