Головна : Новини

Консалтинг для салонів краси

, 19:02
0 611

Для того, щоб створити свій прибутковий бізнес, приміром салон краси, необхідно насампередбажання, а також наявність фінансових засобів для стартапу. Однак створити конкурентний і успішний салон, як кажуть, з нуля, не маючи до всього іншого достатнього досвіду і зв'язків досить складне завдання. Створення та ведення салонного, точно також, як і будь-якого іншого, бізнесу в нашій країні нероздільно пов'язане з цілим безліччю "підводних каменій ":

велика кількість податків, перевіряючих інстанцій, оренда, неухильне підвищення цін на матеріали, серйозна і постійна конкуренція і т.д. Так уже склалося в країні, з економічної точки зору, що більшість клієнтів не можуть собі дозволити дорогущі процедури, але тим не менш, якість послуг має бути на висоті. Як же в такому випадку вчинити людині, яка горить бажанням створити свій салон краси, але як це зробити, а тим більше, як утриматися на плаву і постійно бути на висоті? Тут Вам на допомогу прийде консалтингова компанія, приміром: "DUSO-консалтинг" ().

На тренінгах Ви дізнаєтесь:
- як відкритийь свій салон, оформити всі необхідні документи;
- які послуги надавати, з урахуванням регіону та споживчого попиту;
- як вибрати необхідне обладнання, оформити дизайн салону;
- як підібрати професійний персонал і постійно удосконалювати його майстерність і багато іншого.

Для того,щоб в умовах нашого ринку постійно бути лідером, потрібно постійно вдосконалюватися. З цією метою на базі нашої школи постійно функціонують курси навчання:
- для керівників підприємств;
- адміністраторів салонів;
- тренінги маркетинговому дослідженню ринку, розширення послуг та клієнтської бази;
- тренінги з навчання работі з клієнтами та інше.

Звернувшись в "DUSO-консалтинг" консалтингову компанію "DUSO-консалтинг", Ви гарантовано отримаєте відповіді на всі Ваші питання, підтримку, навчання і все це за більш ніж лояльними цінами ..

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ