Головна : Новини

Мистецтво масажу і його види

, 16:28
0 710

Мистецтво масажу - це одна з найдавніших лікарських технік у світі. З моменту свого візнення, за кілька тисяч років до нашої ери і до сучасності різні види і техніки масажу активно використовуються в медицині і приватній практиці для лікування і профілактики захворювань. Масаж сприяє розслабленню організму людини, позбавленню від зайвої напруги, стресу і т.п. Видів і технік масажу існує безліч, це пояснюяется тим, яка мета і середовище застосування, а також, об'єктивно, історичним аспектом - адже кожен народ, в тій чи іншій мірі, здавна використовував масаж, розвивав його і привносив свої оригінальні думки. Незалежно від виду, технічно, масаж являє собою комплекс прийомів впливу на тканину або орган людини (розтирання, тиск, вібраційное вплив і т.п.), спрямований на створення лікувального, розслабляючого, стимулюючого або будь-якого іншого необхідного ефекту. В результаті такого впливу, імпульси від рецепторів по нервових волокнах в ЦНС, надаючи на неї потрібний вплив (стимулюючий, розслабляючу і т.п.), що, в свою чергу, впливає на фізіологічні системи організмув цілому або конкретно (в залежності від мети масажу). А знайти масажиста ви можете на сайті:

Основні види масажу:

  • лікувальний - знаходить застосування в процесі лікування і в при реабілітації. "Сфера впливу" даного виду масажу включає порушення і захворювання опорно-рухового апарату, ЦНС, ШКТ,серцево-судинної системи і т.д.;
  • спортивний (підготовчий, відновний);
  • гігієнічний;
  • косметичний.

Класифікують масаж також за методикою виконання (класичний, фінська, тайський,точковий та інші) або області застосування (загальний чи місцевий).


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ