здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Мистецтво масажу і його види

Травень 25 2014

Мистецтво масажу - це одна з найдавніших лікарських технік у світі. З моменту свого візнення, за кілька тисяч років до нашої ери і до сучасності різні види і техніки масажу активно використовуються в медицині і приватній практиці для лікування і профілактики захворювань. Масаж сприяє розслабленню організму людини, позбавленню від зайвої напруги, стресу і т.п. Видів і технік масажу існує безліч, це пояснюяется тим, яка мета і середовище застосування, а також, об'єктивно, історичним аспектом - адже кожен народ, в тій чи іншій мірі, здавна використовував масаж, розвивав його і привносив свої оригінальні думки. Незалежно від виду, технічно, масаж являє собою комплекс прийомів впливу на тканину або орган людини (розтирання, тиск, вібраційное вплив і т.п.), спрямований на створення лікувального, розслабляючого, стимулюючого або будь-якого іншого необхідного ефекту. В результаті такого впливу, імпульси від рецепторів по нервових волокнах в ЦНС, надаючи на неї потрібний вплив (стимулюючий, розслабляючу і т.п.), що, в свою чергу, впливає на фізіологічні системи організмув цілому або конкретно (в залежності від мети масажу). А знайти масажиста ви можете на сайті:

Основні види масажу:

  • лікувальний - знаходить застосування в процесі лікування і в при реабілітації. "Сфера впливу" даного виду масажу включає порушення і захворювання опорно-рухового апарату, ЦНС, ШКТ,серцево-судинної системи і т.д.;
  • спортивний (підготовчий, відновний);
  • гігієнічний;
  • косметичний.

Класифікують масаж також за методикою виконання (класичний, фінська, тайський,точковий та інші) або області застосування (загальний чи місцевий).


← Консалтинг для салонів... Способи транспортування... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен