Головна : Новини

Спортивне харчування: Для чого воно потрібно?

, 14:23
0 309

1-на з основних проблем спортсменів - це невміння планувати власний денний розпорядок. Дуже багато з них віддають перевагу є "від пуза" один - максимум два рази в день, перебиваючись в інший час "травою кормом". Пам'ятайте: подібне харчування ніколи вам не дасть жлаемых результатів, адже організму людини дуже важливо на регулярній основі отримувати потрібні мікроелементи і вітаміни, причому за 1-ин прийом їжі людина може засвоїти лише обмежений обсяг вуглеводів і білка.

Вирішити проблему з щоденним вживанням необхідно кількості вуглеводів, білків, мінералів, а також вітамінів може спортивне харчування. До речі, купити можна в інтернет-магазині ko4ka-shop.com.ua. Правда варто відзначити, що воно ніколи на 100 % не замінить вам природної їжі! Тому пам'ятайте, що кожен день ви повинні мати від 3 до 4 повноцінних прийомів їжі.

Гейнери

У плані швидкого набору маси визначальну роль відіграють гейнери (вуглеводно-білкові суміші). Частково гідролізований білок і ретельно підібрані комплексні вуглеводи є потужним стимулятором росту м'язових клітин. Майже всі спортсмени знають, що протягом дня їм треба одержувати до 2,5 гр. білка на 1 кг їх особистої ваги. Але, якщо врахувати, що за 1-ин прийом їжі не засвоюється > 35 гр. білка, у багатьох з них з цим виникають цілком конкретні проблеми. З одного боку система травлення вже не справляється з шести - або семиразовым харчуванням, а з іншого - далеко не у всіх в силу життєвих обставин є можливість забезпечити собі повноцінне регулярне харчування.

Протеїни

У такому випадку на допомогу приходять протеїни - продукти з дуже низьким, практично рівним 0, вмістом жирів і вуглеводів і високим вмістом білка. Змішуючи їх з молоком, соком або водою, ви можете забезпечити собі одноразову порцію білка буквально в 1-му склянці. Протеїни дуже легко розмішуються, а також їх досить зручно з собою носити протягом дня, приймаючи їх у перервах між "основними" трапезами.

Енергетики

Щоб на тренуванні відпрацювати на всі сто відсотків і не валитися з ніг від втоми, спортсмену просто не обійтися без енергетиків. Це спеці. препарати, які розраховані на вживання протягом тренування. В енергетиках містяться швидко усваяемые вуглеводи, які забезпечують спортсмена "енергетичним підживленням" протягом тренування. Також вживання енергетиків дає можливість послабити катаболічні процеси, що з'явиться через нестачу енергії.

Амінокислоти

Також найважливішим компонентом харчування професіоналів є амінокислотні комплекси. Пептиди і вільні амінокислоти є результатом розщеплення (повної гідролізаціі) білкових молекул. Прийом амінокислотних комплексів безпосередньо після інтенсивних навантажень має вирішальне значення для якісного відновлення м'язової тканини, яка виснажилася; лише в цьому випадку повніше використовується потенціал підвищеного гормонального фону, що з'явився в організмі спортсмена після закінчення тренування, прискорюється зростання сили і м'язової маси.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ