Головна : Новини

Що таке подагра?

, 17:29
0 254

Подагричним артритом (або подагрою) називають хвороба суглобів, яка обумовлена відкладенням в них уратів (солей сечової кислоти). Дане захворювання вражає різні суглоби: щиколоток, стоп, кистей, пальців і ліктів. Найчастіше від цієї недуги страждають саме суглоби пальців стоп.

Цією хворобою страждає десь 1-ин чол. з 1000. Представники сильної статі хворіють подагрою в двадцять разів частіше, ніж представниці прекрасної статі. Зазвичай ця хвороба розвивається у жінок після менопаузи, а у чоловіків після 40 років. Більш детальну читайте на сайті sustavy-svyazki.ru.

Причини

У розвитку даної хвороби певну роль відіграє спадковість. Сприяючими факторами розвитку даної хвороби є:

  • одноманітна м'ясна їжа;
  • надмірне харчування;
  • малорухливий спосіб життя;
  • вживання алкоголю (особливо виноградних вин і пива).

Дуже часто подагра розвивається на тлі хвороб крові та ниркової недостатності.

Діагностика

Діагноз "подагра" може поставити лікар-ревматолог безпосередньо при распросе та огляді пацієнта. Найчастіше, в біохімічному аналізі крові спостерігається надмірний вміст сечової кислоти. Іноді потрібен рентгенівський знімок або прокол (пункція) суглоба з подальшим дослідженням суглобової рідини.

Лікування

На превеликий жаль, на сьогоднішній день вилікуватися на 100 % від даного захворювання не можна, зате ви можете його контролювати. Щоб це зробити у 1-у чергу треба змінити характер свого харчування — приберіть зі свого раціону такі продукти: субпродукти (нирки, печінка та ін), м'ясо молодих тварин, сардини, вино, пиво, гриби, бобові рослини, а також рибна ікра.

Лікарська терапія включає в себе протизапальні препарати та засоби, які стимулюють виведення сечової кислоти, а також гальмують її утворення.

Сильно полегшити самопочуття допомагає фізіотерапія. Використовується також і видалення відкладень сечової кислоти з м'яких тканинах хірургічним методом.

Крім того, терапія включає корекцію ваги і лікування абсолютно всіх обмінних захворювань (діабету, атеросклерозу), які є супутниками такої хвороби, як подагра.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ