Головна : Новини

Політ на винищувачі МІГ-29

, 16:09
0 250

Швидше за все, ви не зустрінете людину яких не хотів би злетіти як птах до небес. Є, звичайно ж, прислів'я: "Народжений повзати - літати не може", але не була б людина людиною, якщо б це його зупинило. Світлі уми, за допомогою проб і помилок намагалися злетіти до небес і у них це вийшло.

Результатом їхньої праці став літак. На сьогоднішній день будь-який бажаючий може купити квиток на нього квиток і насолодитися польотом на величезній висоті. Але одна справа політати на пасажирському літаку, а зовсім інше - не реактивному винищувачі, оскільки цей літак здатний виконувати складні трюки, розвивати величезну швидкість і, як результат, це принесе вам море позитивних емоцій. Нині є можливість політати самому або ж приподнеси своїй близькій людині, щоб він міг відчути справжній сплеск емоцій від майбутнього перельоту.

В нашій країні особливу популярність завоювали польоти на истрибителе МІГ-29 - сучасному вітчизняному літаку винищувальної авіації, який відрізняється чудовим зовнішнім виглядом і хорошими тех. характеристиками. Вартість польоту на даному літаку цілком доступна. Будьте впевнені - вам обов'язково сподобається!

Особливості польоту на літаку МІГ-29

Під час польоту на цьому истрибителе пілоти здатні заворожити пасажира неперевершеними віражами на величезній швидкості. Людина зможете побачити рідне місто з неймоверной висоти - повірте виглядає це приголомшливо. Людина може не переживати за свою безпеку, оскільки в компаніях, що надають подібні послуги працюють тільки досвідчені пілоти, які покажуть вам фігури вищого пілотажу (в нього входять різні трюки) і допоможуть відчути себе птахом.
 
Сучасні реактивні літаки можуть навіть піднятися вас в стратосферу (на висоту >11 тис. км). У подібних умовах околиці міста виглядають незабутньо. Для самого польоту потрібно лише набратися сміливості і оплатити його. Не варто нічого боятися, просто спробуйте і ви будете в цьому захваті!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ