Головна : Новини

Знання англійської: реальні переваги або все ж данина моді?

, 11:45
0 299

Нині знання іноземної мови (особливо англійської) є 1-ої з основних складових шкільного віку, а також дошкільного дитячого освіти. Майже всі батьки хочуть, щоб їх чадо володіла англійською в його дорослому житті.

Наскільки обґрунтований подібний ажіотаж? Про це нам розповість співробітник репетиторського центру "Логос": http://apslogos.com/, в якому викладають в Дніпрі.

Якщо заглибитися в цю проблему, то в подібній підвищеної важливості володіння іноземною мовою нині «винні» процеси глобалізації, що охопили цілу планету. Так, шукаючи нові можливості, світовий капітал перебуває в постійному пошуку контактів і створює все нові і нові умови для взаємовигідної співпраці, і як результат, нові можливості для планування життя та кар'єрного зростання.

Хочеш мати кращі шанси - вивчай англійську!

Знання англійської мови, безперечно, відкриває нові можливості, яких дуже багато, особливо у молодих людей. Сьогодні майже будь-яка сфера життя вимагає від людини хорошого знання англійської. Так, якщо батьки бачать майбутнє свого чада в банківському, ресторанний, туристичний або готельному бізнесі, економіці, юриспруденції або програмуванні - англійська стане 1-им і незамінним помічником у досягненні даної задачі.

Чому починати вивчати англійську краще в дитинстві?

Рух сучасного світу є дуже стрімким. Приміром, сьогодні діти грають в іграшки і ходять в садок, а вже завтра вони підуть у школу, через 10 років надійде до ВУЗУ, після закінчення якого їх чекає робота і майбутня кар'єра. Абсолютно на всіх відрізках даного життєвого шляху з'являються різні перешкоди, далекі і середні цілі, які вимагають досягнення або подолання. Так навіщо ж витрачати час у майбутньому на англійську, який найефективніше навчається саме в дитинстві? Мова є тим, що малюк освоює 1-ним з перших у своєму житті (і не має значення рідної він або іноземний).

Англійська – двері у величезний світ!

Зовсім не даремно 1-ним з головних критеріїв вищого аристократичного виховання в дитинстві було вивчення іноземних мов. У минулі часи загальноприйнятим і найбільш поширеним знатним мовою була французька. Нині ж світ змінився і все навколо спілкуються, творять і говорять англійською. Саме тому вибираючи в дитинстві вивчення англійської, Ви відкриваєте перед своїм чадом всі двері!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ