Головна : Новини

Сток: Що це таке?

, 17:19
0 293

Останнім часом ми все частіше чуємо про стокових магазинах, що займаються реалізацією дуже дешевого одягу, білизни, взуття та аксесуарів з Європи. Деякі люди думають, що це сток "secondhand", але насправді вони істотно відрізняються. У чому ж полягає ця різниця? Про це нам розповість співробітник компанії «Grand-Stock», на сайті якої можна придбати оптом .

Купуючи стоковий одяг ви, в 1-у чергу, отримаєте можливість виглядати модно і унікально, а по-друге такі речі дуже дешеві. Деякі люди скажуть: "Модні речі не можуть бути дешевими, такого не може бути". А ось і може! Давайте розберемося чому.

Стоковий одяг — це ексклюзивний одяг високої якості від всесвітньо відомих брендів. Це абсолютно новий одяг, з бірками, що раніше продавалися в модних європейських магазинах, але яку, за різних причин, не змогли продати в сезон. Приміром, у Європі модний сезон найчастіше триває не > трьох місяців, а всі бутики намагаються швидко очищати власні склади від речей з минулого сезону. Крім того, до стокового одягу також належать непродані речі з магазинів, які реалізуються зі знижкою до 70 відсотків, також з метою звільнення місця на складі безпосередньо для нової колекції одягу.

У перекладі з англ. мови "stock" означає "запас". З цього стає ще більш зрозуміліше, що стік - це всього лише залишки сезону, а не який не секон-хенд.

Наприклад, купуючи стоковий одяг оптом, ви отримуєте можливість придбати цілий розмірний ряд моделі, яка вас зацікавила - так ви зможете організувати свій власний бізнес.

А купуючи сток оптом - Ви просто будете виглядати, як моделі з обкладинок модних глянцевих журналів, але тільки купувати одяг ви будете за доступну ціну.

Таким чином купуючи сток гуртом в роздріб або оптом ви будьте впевнені в тому, що всі ваші речі якісні і реально завезені з кращих бутиків Європи. Купуйте тільки якісний одяг, а не «ганчір'я» що після кількох прань буде придатне лише для миття ваших статей.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ