Головна : Новини

Літнє весілля на природі

, 07:28
0 256

Літо – найкраща пора для весіль! Адже влітку і плаття можна вибрати цікавіше, і квітів більше, і так багато варіантів проведення весільного торжества! Та самим цікавим і незабутнім варіантом стане виїзна церемонія, на природі. Хто ж відмовиться замість буденно-традиційної розпису в задушливому Загсі провести церемонію одруження під щебетання птахів, шелест листя і подиху вітерця. А в деяких випадках ще й під плескіт води. Та ще й з ошатною весільної аркою серед всієї цієї краси природи. Тому організація літнього весілля на природі стає популярнішим з кожним роком в будь-якій країні.

Звичайно, для всієї цієї романтики потрібна хороша погода без дощу, інакше всі декорації, костюми і зачіски будуть зіпсовані, як, втім, і настрій нареченої. А погоду за кілька місяців до церемонії передбачити ніяк не вийде. Тому обов'язково потрібен запасний варіант на випадок дождливости. Першим і головним правилом виїзної церемонії є дублювання урочистої частини. Банкетний зал точно потрібно організовувати під накриттям, як мінімум – на літньому майданчику з дахом. Тому, потрібно продумати і місце для арки виїзної церемонії , яку можна в разі дощу перенести з відкритого простору.

Особлива принадність літніх весіль на природі складається, звичайно ж, у додатковому теплом настрої та можливості провести свято активно на свіжому повітрі. Тому і стає цей сценарій одруження таким бажаним і частим. Виїзна церемонія в якійсь мірі і зручніше, і, в будь-якому випадку, цікавіше і красивіше, так як гості і винуватці торжества зможуть насолоджуватися усіма красотами природи в доповнення до весільного оформлення місця проведення виняткової події.

Прикрасою банкетного залу і місця проведення церемонії займаються досвідчені флористи, що забезпечить неповторну обстановку і квіткове розмаїття. Головне, звернеться до професіоналів. Таким, наприклад, як квіткова майстерня Flower Power. Займаючись весільної флористикою і виїзними церемоніями з 2012 року, майстерня придбала величезний досвід у своїй справі і в курсі всіх тонкощів при організації урочистостей на природі. В їх розпорядженні є велика база весільного декору і завжди в наявності найсвіжіші і різноманітні квіти і рослини. Підібрати тематику весілля і стиль інтер'єру можна вже в самій майстерні, домовившись про зустріч з менеджером по телефону +38098-903-44-14.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ