Головна : Новини

Психотерапія для лікування депресивних станів

, 15:43
0 228

Можливості психотерапії для лікування депресій давно розширили свої межі, сучасні методи дозволяють змінювати генетично закладені проблеми, так само, як і нарабатываемые в цьому житті. Звичайно, ви можете , але коли депресивний стан перетворюється на хворобу, все стає не так райдужно.

Регресивні методи, такі як занурення у ваші минулі життя і ваших предків, без гіпнозу, вводячи в прикордонний стан свідомості, дає можливість опрацювати причину і пускові механізми хвороб і життєвих проблем, негативних емоцій отруйних вам життя і перепрограмувати їх.

У вас з'явиться можливість змінити кінець драми вашого життя, запустивши новий, позитивний сценарій.

Якщо на вашому «екрані свідомості» показують жахи: «зацькованого життям, нещасного людини», то після кількох сеансів Ви починаєте бачити зовсім іншого щасливої людини, позитивного і енергійного. Завдання фахівця вас направити і утримати в темі.

Пацієнт сам переглядає, відчуває і слухає себе і своє минуле, будучи повністю у свідомості.

«На екрані Вашого свідомості» Ви можете побачити образи негативних депресивних програм, закладених безпосередньо Вами, Вашими батьками або предками. Образи минулих життів з'являються у вигляді фотографій, малюнків, фрагментів кіно або в мультиплікаційному вигляді, а також символів, кольорових хвиль. Деякі відчувають специфічні фізичні відчуття (тепло, холод, біль, мурашки та ін), або отримують словесні відповіді на поставлені питання. Це і є зашифрована причина Вашої проблеми, а фахівець допомагає перетворити її та нейтралізувати, закінчуючи перепрограмуванням проблеми на ДНК.

Кожен чоловік повинен знати, що його життя в його руках і лише від нього залежить - радіти життю або сумувати, бути нещасним або щасливим, вийти з депресії або залишатися в ній.

Змінюючи своє ставлення до ситуації, ви міняєте саму ситуацію. Більшість з моїх пацієнтів після сеансів почуваються разбуженными. У них з'являється відчуття, що протягом попереднього часу ними хтось керував. Після сеансу приходить розуміння, що саме ними управляли. Які страхи, образи, відчуття провини і інші негативні емоції, включають негативні програми на ДНК.

Ось приклади:

Тетяна (48 років) у віці 29 років почала відчувати «безпідставний» страх за другого сина, якого ніщо не загрожувало. Коли синові виповнилося 12 років, цей страх її змучив і привів до серйозних захворювань. На зануренні вона побачила себе в 16 столітті в англійському селі з немовлям на руках, яка просить поради у священика: «Що робити, дитина незаконнонароджений?» Їй запропонували залишити його в церкві, щоб віддати на усиновлення багатою парі. Вона так і зробила, але багато років страждала, спостерігаючи дитини здалеку. Ця втрата дитини і стала причиною її страху. Після кількох сеансів вона повністю позбулася страху і почала одужувати.

Сергій 32года. протягом 6 років турбує розповсюджений остеохондроз хребта з протрузії дисків у грудному відділі і грижі в поперековому відділі хребта. На зануренні побачив і відчув як його батько впав з коня на спину, як його прадід і прапрадід під час воєн падали з коней на спину. Після сеансів і курсу рефлексотерапії грижу на МРТ не виявили і диски встали на свої місця.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ