Головна : Новини

Що собою являє пелетний котел опалення?

, 23:38
0 274

Добрий господар пам'ятає про прихід холодів навіть жарким літом. Саме тому, завжди буде актуальною проблема грамотного опалення власного будинку. Всім хочеться, щоб у будинку було тепло, але переплачувати за таке задоволення при цьому не дуже хочеться. Дана проблема з легкістю може бути вирішена там, де можна встановити газовий котел. Але що робити, якщо доступу до газу немає, а електрика вам здається дуже дорогим? Тут на допомогу приходять котли на пелетах, які з кожним днем завойовують все більшу і більшу популярність. До речі, можна придбати в інтернет-магазині https://sofievka.kiev.ua/.

Принцип дії котла на пелетах

Це обладнання являє собою ніщо інше, як твердопаливний котел, який функціонує на пеллетах (невеликі гранули, зроблені за допомогою пресування відходів деревообробки). Такий котел призначений для опалення будинків, а також забезпечення їх гарячою водою. В залежності від потужності такі котли випускаються в різних модифікаціях: 15 - 100 кВт.

Є 3 варіанти такого обладнання:

  1. Котли призначене для функціонування виключно на пеллетах;
  2. Котли, які використовують дрова або брикети, як резервне паливо. У цьому режимі котел здатний пропрацювати не > пару годин;
  3. Комбіновані котли, у яких є пару камер згоряння. Вони можуть працювати як на вугіллі, так і на пеллетах або дровах.

Цей опалювальний прилад представляє із себе конструкцію, виготовлену з листової сталі. Це пристрій поєднує в собі відразу 3-ри механізму:

  • бункер для зберігання палива;
  • транспортер, який подає гранули безпосередньо в камеру згоряння;
  • котел з пелетної спец. пальником.

Функціонує такий котел наступним чином. У бак завантажуються пелети, а потім за допомогою шнека вони подаються в топку, в якій безпосередньо відбувається процес горіння. Тепло, яке в результаті утворюється розігріває теплоносій, разносящий його, в свою чергу, з опалювального приміщення.

Отримати високий ККД (96 % обладнання преміум-класу) пеллетному котла дозволяє особлива конструкція камери згоряння, яка являє собою щось на подобу форсунки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ