Головна : Новини

Нарощування вій: Історія появи

, 21:47
0 234

Довгі пухнасті вії є мрією переважної більшості сучасних жінок. Погляд при цьому стає чарівним, а очі виразними. Але далеко не кожна представниця прекрасної статі може похвалитися гарними від природи віями. І що робити тим, кого природа обділила? Головне - не варто зневірятися - нині доступна така процедура, як нарощування вій. Далі ми поговоримо про нього більш детально розповість нам про це Людмила Бунчужная - Lash & Brow експерт, засновник авторської студії краси "BUNCHUZHNAYA FACE ART", де можна зробити .

Історія появи нарощених вій

За виразні густі і довгі нарощені вії представниці прекрасної статі повинні подякувати кіно дів з Голлівуду. Саме зірки кіно минулого століття стали 1-мі, хто привернув глядацьку увагу власним виразним поглядом і розкішними віями. Спочатку 1-ми матеріалами для їх створення стали клей, нитки та бахрома. Так, на нитку за допомогою щипчиків і клею рівномірним шаром, обережно, приклеювали бахрому. Потім ця конструкція прикріплювалася клеєм безпосередньо до верхнього століття. Цього вистачало на пару годин, все виглядало неприродне, а ціна процедури була захмарною, тому дозволити собі її могли лише зірки телебачення і кіно.

З появою сучасних технологій Hollywood запропонував таку процедуру, як нарощування пучків. При даному методі нарощування донорський матеріал збирали в акуратні пучки після чого наклеювали на кожну окрему вію. Дана процедура була дуже складною і довгою, правда кінцевий результат перевершив усі очікування.

Але справжній прорив в цій області відбувся в 2006 р. Тоді придумали спосіб поресничного нарощування (в даному випадку кожна окрема вія, виготовлена із синтетичного матеріалу акуратно приклеюється до кожної натуральної вії). Кардинальним чином змінився і склад матеріалу.

Нарощені вії сьогодні

Нині, застосовують виключно синтетичні матеріали («соболь», «норка», «шовк»), які за складом близькі до шовку або натуральним волоссям. А їх назви є лише позначенням різних технологій виробництва. Ні про яких природних матеріалів не йдеться, в іншому випадку кон'юнктивіти і  алергії просто можуть замучити щасливу власницю нарощених вій.

Також змінився і термін цього задоволення (якщо робити своєчасну корекцію, то нарощені вії можна буде проносити до 3 місяців.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ