Головна : Новини

Страхування життя BeSure.com.ua: види полісів і нюанси оформлення

, 16:38
0 1205

Страхування життя та здоров'я – актуальна послуга багатьох компаній і агентств. Правильний вибір страховика принесе спокій, адже не доведеться переживати про те, як діяти при настанні нещасних випадків. Залежно від потреб і побажань сьогодні можна застрахувати що завгодно: автомобіль, нерухоме майно, ризик неотримання шенгенської візи, безпека туристів і навіть відмова у виїзді за кордон. Розрахувати вартість полісу онлайн і купити його можна на сайтах компаній.

Список страхових компаній, що спеціалізуються на страхування життя і здоров'я, ви знайдете на нашому порталі у розділі. Там так само пропонуються різні страхові послуги, в тому числі автострахування КАСКО та ОСЦПВ, медична страховка, страхування майна, життя і здоров'я.

Форми страхування життя

Застрахувати життя можна двома способами:

  • короткочасно від певної групи ризиків;
  • довгостроково.

Тимчасове страхування передбачає укладення договору на суворо обмежений період часу, наприклад, на строк виїзду за кордон. Можна застрахувати смерть, отримання інвалідності, травми та інші нещасні випадки. При настанні страхового випадку компенсація виплачується бенефециарам або особам, зазначеним у полісі. Довгострокове, або накопичувальне страхування укладається на строк від 5-20 років. Страхові внески проводяться щорічно. Виплати фіксовані. У разі смерті виплачуються компенсації. Якщо термін договору закінчився раніше, сума внесків застрахованої особи повертається в повному обсязі. Згідно з договором можуть бути нараховані відсотки.

Від чого залежить вартість поліса?

Ціна на поліс може змінюватись в залежності від декількох факторів. Розрахунок проводиться з урахуванням таких показників: вік страхувальника; стать; стан здоров'я. Калькулятор на сайті дозволить визначити, скільки буде коштувати поліс і які будуть виплати в разі настання смерті. Для того, щоб отримати найбільш точну інформацію можна звернутися особисто в офіс.

Медичне страхування

Все більше людей оформляють медичні страховки, допомагають їм зберігати спокій в нестабільному світі. ОМС буде служити гарантією отримання матеріальної компенсації в разі хвороби. ДМС – добровільне медичне страхування. Не існує єдиного стандарту договору за таким полісом. Він розробляється індивідуально. У договір можуть бути включені такі послуги: медичне обстеження; консультації спеціалістів; амбулаторне і стаціонарне лікування; компенсація витрачених коштів на купівлю медикаментів; відвідування лікарем на дому; швидка допомога; доставка ліків додому; проведення стоматологічних маніпуляцій. Правильно складений медичний договір – запорука спокою і безпеки.

Поліс при виїзді в іншу країну

Туристична страховка набуває все більшу популярність. Нерідко вона включається у вартість придбаної путівки. Однак це не завжди кращий варіант. Більш якісне страхування виїжджаючих з розширеним спектром послуг можна замовити тільки в надійній СК, а не в туристичному агентстві. При відвідуванні іншої країни зазвичай потрібно, щоб поліс був оформлений на кожного мандрівника окремо. Це ж правило відноситься і до дітей. Термін укладення такої страховки зазвичай коливається від 1-6 місяців. Не можна нехтувати вимогами страховиків. Це може призвести до відмови виїзду на кордоні.

Страхування автомобілів

Поліси КАСКО і ОСАГО можна придбати практично в будь-якому агентстві. Наявність ОСЦПВ – обов'язкова вимога до автолюбителям перед виїздом на дорогу. Компенсації за такими договорами отримує тільки при ДТП постраждала сторона. По суті, це страхування цивільної відповідальності перед іншими учасниками дорожнього руху. Страховка КАСКО може розуміти двосторонні виплати: як людині, так і потерпілому. Вона належить до групи добровільних полісів. Можна застрахувати об'єкт від викрадення, від повного руйнування і від умисного заподіяння шкоди.

Страхування майна

Все більше людей страхують своє нерухоме майно. Це в деякій мірі гарантує безпеку будинку, дачі або квартири. Оформлення такого поліса є обов'язковим при іпотеці. В іншому випадку банк відмовиться від видачі грошового кредиту на житло. Щоб заощадити, важливо уважно поставитися до вибору відповідного страховика. При страхуванні кредиту доведеться заплатити до 0,34% від суми. У той же час ставки не можуть бути нижчими, тому краще вивчити умови різних агентств, перш ніж укласти договір, термін дії якого зазвичай мінімум рік.

Поради щодо вибору страхової компанії

Вибір страхової компанії – заставу майбутньої безпеки. Щоб не помилитися і не мати проблем з отриманням виплат при настанні нещасного випадку, варто зрозуміти, як вибрати відповідне агентство. Страховку слід купувати в тієї компанії, яка спеціалізується в тій або іншій сфері страхування. Неможливо б

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ