здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

МРТ: Що це таке і які є протипоказання?

Травень 28 2017

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - це метод вивчення структури і функції різних органів і структур: головного і спинного мозку, внутрішніх органів, кісток, хребта, суглобів, серця і судин.

Також є магнітно-резонансна мікроскопія, яка по роздільній здатності не поступається біопсії. Тому цей підхід використовують у гістології, а в клінічній практиці він частіше застосовується для отримання зображення кісток і суглобів, особливо гіалінових хрящів.

Чому МРТ?

На відміну від комп'ютерній комп'ютерної томографії тут не використовуються рентгенівські промені. Тому магнітно-резонансна томографія визнана безпечною. До речі, в . Під час проведення процедури пацієнт знаходиться в сильному магнітному полі, тому електронні та металеві предмети варто викласти перед її проведенням. Тіло людини є джерелом електромагнітних сигналів, обладнання приймає їх, обробляє, прибирає перешкоди і на підставі отриманих даних збирає зображення - томограму.

Протипоказання

Але у магнітно-резонансної томографії є протипоказання:

  1. абсолютні;
  2. відносні.

Абсолютні протипоказання - це стани, при яких проведення МРТ створює загрозу для життя пацієнта. До них відносяться:

  • Наявність штучних рушіїв ритму (кардіостимуляторів) та імплантатів, які активуються електронним, магнітним або механічним шляхами (інсулінові насоси, електронні імплантати середнього вухан). Причина: кардіостимулятор, який працює в системі запиту, може розцінити радіочастотне випромінювання МР-томографа як скорочення серця. Кардіостимулятор «не дасть» команду серцеві для скорочення і серцевий цикл випаде. Магнітне поле може змішати стимулятор в гнізді і зрушити електроди;
  • Наявність металевих дужок (гемостатичних кліпс) на судинах головного мозку. Причини: Зміщення дужок пов'язаність язане з ризиком пошкодження судин, що викличе кровотечу або тромбоз судини. Металеві скобі не на судинах у віддаленому післяопераційному періоді не такі небезпечні, тому що з часом розвивається фіброз і формується капсула, яка утримує скобу в одному положенні;
  • Металеві магнітні сторонні тіла оча можуть викликати його пошкодження. Причини: предмети з феромагнетиків в магнітному полі перетворюються на справжні літальні снаряди. Наприклад, дрібні скріпки і шпильки можуть розвивати швидкість до 65 км / год і тоді вони стають небезпечні для всіх, хто знаходиться в цьому приміщенні;
  • Потреба в реанімаційній апаратурі (механічна вентиляція легенів, електричні інфузійні насоси). Причини: порушується робота апаратури.

Відносні протипоказання - це випадки, що вимагають граничної обережності. Лікуючий лікар і фахівець МРТ-діагностики разом з пацієнтом приймають рішення про необхідність МРТ. Це ті ситуації, коли потрібно обстежити людину, в тілі якої є метал (осколки, штучні суглоби, кава-фільтри, штучні клапани серця, судинні стенти).

Дуже важливо знаті з якого металу виготовлено цей предмет, щоб оцінити можливі ризики - зсув металевого об'єкта, вихід його з ладу, нагрівання. Металеві імпланти з магнітними властивостями викликають локальні артефакти, що ускладнює інтерпетацію зображень.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Страхування життя... Крем з гіалуронової... 
Переглядів: 268
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен