здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що собою являє кодування від алкоголізму?

Травень 30 2017

Кодуванням називається велика група процедур, які мають на увазі вплив на периферичну і центральну нервову системи, після чого, найчастіше, потяг до алкоголю знижується, а його вживання стає дуже небезпечним. До речі, можна провести в реабілітаційному центрі "Нова Ера": http://novaera.su.

До кодування алкоголізму, найчастіше, відносять:

  • голковколювання;
  • кодування «по Довженко»;
  • гіпноз та ін

Також кодуванням іноді називають ще і такі хім. методи, як:

  • хімічний захист;
  • «підшивка» (імплантація препарату «Еспераль») і ін

Загальним для всіх вищезазначених процедур є ймовірність з'являється дуже серйозних побічних ефектів (якщо режим тверезості був порушений), а також меншу або більшу зниження тяги до самого алкоголю.

Бажання випити vs тяга до алкоголю

Взагалі, бажання випити і тяга до алкоголю - це не зовсім 1-а і теж. Так, бажання просто випити може з'явитися силу різних причин, а тяга до алкоголю, в свою чергу, є патологічним потягом до «етилового спирту» з метою отримання приємних відчуттів, що він безпосередньо дає.

приміром, у спекотний день людина може захотіти випити келих пива, оскільки він любить його смак. Бажання випити може з'явитися завдяки умовно-рефлекторного механізму, в ситуаціях, звично пов'язаних з вживанням алкоголю (певна компанія, свята, полювання, рибалка, знайомий ресторан...). Тяга до алкоголю, тут має своєрідних рефлекторний характер, немов у собак Павлова, у яких включена лампочка або ж звук дзвінка викликали виділення шлункового соку та слини.

Аналогічний рефлекторний компонент спостерігається в стресових ситуаціях. Тобто, якщо в минулому людина регулярно вживав алкоголь в якості антистресової кошти, то і при тверезого життя, після якого-небудь хвилювання, він за звичкою задумається а не "пропустити" чи рятівний стаканчик.

Коли після проведеного курсу терапії алкоголізму патологічна тяга до алкоголю, скажімо так, дрімає, то з бажанням випити реально впоратися, при чому з легкістю.

Висновки

Якщо ж людина активно вирішує проблему алкоголізму, у нього сильно змінюється стереотип життя і навіть без будь-якої терапії алкоголь стає йому просто не потрібен. Якщо ж людина чекає, коли алкоголізм зникне сам по собі, то звичайне бажання трохи випити досить швидко здатне перерости в патологічну тягу до спиртного, і тоді вже йому не можуть допомогти ні кодування, ні інстинкт самозбереження.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Міопія (короткозорість):... Лікування і профілактика... 
Переглядів: 226
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен