Головна : Новини

Що собою являє кодування від алкоголізму?

, 14:09
0 1652

Кодуванням називається велика група процедур, які мають на увазі вплив на периферичну і центральну нервову системи, після чого, найчастіше, потяг до алкоголю знижується, а його вживання стає дуже небезпечним. До речі, можна провести в реабілітаційному центрі "Нова Ера": http://novaera.su.

До кодування алкоголізму, найчастіше, відносять:

  • голковколювання;
  • кодування «по Довженко»;
  • гіпноз та ін

Також кодуванням іноді називають ще і такі хім. методи, як:

  • хімічний захист;
  • «підшивка» (імплантація препарату «Еспераль») і ін

Загальним для всіх вищезазначених процедур є ймовірність з'являється дуже серйозних побічних ефектів (якщо режим тверезості був порушений), а також меншу або більшу зниження тяги до самого алкоголю.

Бажання випити vs тяга до алкоголю

Взагалі, бажання випити і тяга до алкоголю - це не зовсім 1-а і теж. Так, бажання просто випити може з'явитися силу різних причин, а тяга до алкоголю, в свою чергу, є патологічним потягом до «етилового спирту» з метою отримання приємних відчуттів, що він безпосередньо дає.

приміром, у спекотний день людина може захотіти випити келих пива, оскільки він любить його смак. Бажання випити може з'явитися завдяки умовно-рефлекторного механізму, в ситуаціях, звично пов'язаних з вживанням алкоголю (певна компанія, свята, полювання, рибалка, знайомий ресторан...). Тяга до алкоголю, тут має своєрідних рефлекторний характер, немов у собак Павлова, у яких включена лампочка або ж звук дзвінка викликали виділення шлункового соку та слини.

Аналогічний рефлекторний компонент спостерігається в стресових ситуаціях. Тобто, якщо в минулому людина регулярно вживав алкоголь в якості антистресової кошти, то і при тверезого життя, після якого-небудь хвилювання, він за звичкою задумається а не "пропустити" чи рятівний стаканчик.

Коли після проведеного курсу терапії алкоголізму патологічна тяга до алкоголю, скажімо так, дрімає, то з бажанням випити реально впоратися, при чому з легкістю.

Висновки

Якщо ж людина активно вирішує проблему алкоголізму, у нього сильно змінюється стереотип життя і навіть без будь-якої терапії алкоголь стає йому просто не потрібен. Якщо ж людина чекає, коли алкоголізм зникне сам по собі, то звичайне бажання трохи випити досить швидко здатне перерости в патологічну тягу до спиртного, і тоді вже йому не можуть допомогти ні кодування, ні інстинкт самозбереження.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ