здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Медичний прилад глюкометр

Червень 04 2014

Глюкометр - медичний прилад для вимірювання рівня глюкози (цукру) вкрові. Використовується для діагностики відхилень, що виникають при порушенні роботи елементів ендокринної системи. У переважній більшості випадків цей прилад асоціюється з такою хворобою, як цукровий діабет (порушення роботи частини підшлункової залози, що відповідає за вироблення гормону інсуліну). Якщо для здорової людини здавати аналіз на сахар рекомендується час від часу, то для людини, що страждає на діабет, - це, практично, життєва необхідність: характерна симптоматика може бути відсутнім взагалі, а рівень глюкози потрібно постійно контролювати і, на основі цього, вживати заходів щодо замісної терапії. Не дивлячись на існування кількох дієвих методів визначення уровня глюкози, найбільшого поширення набули ці портативні прилади. Їх використання позбавить від необхідності постійно відвідувати лікаря - все можна зробити швидко в домашніх умовах. Глюкометр не є "самодостатнім" приладом - він тільки обробляє отримані дані, а для їх отримання він комплектується спеціальними індикаторами-сенсорами - одноразовими тест смужками:. На неї, за допомогою скарифікатора, наноситься крапля крові і через вмонтований біосенсор в щита секунди блок глюкометра аналізує і видає результат. Як правило, кожна конкретна модель глюкометра поєднується з конкретною унікальною тест смужкою. Тому, при виборі приладу слід враховувати і постійненаявність цих індикаторів - адже це основний витратний матеріал. Зберігаються смужки в спеціальному герметичному контейнері - при використанні необхідно не допускати тривалої розгерметизації і контакту незадіяних індикаторів з повітрям (він може змінити властивості реагентів, що позначиться на точності результатів). Крім того, необхідно строгодотримуватися температурного режиму зберігання (з тієї ж, вищевикладеної причини), уникати перепадів температур. Необхідно дотримуватися правил гігієни при використанні смужок - руки повинні бути чистими і сухими, нормальної температури. Індикатори згинати, розрізати і т.п. Дотримання цих простих правил і акуратності дасть максимально правильний результат.

← Все що треба знати про... Лікування варикозного... 
Переглядів: 313
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен