Головна : Новини

Сонцезахисні окуляри: Навіщо вони потрібні?

, 02:03
0 272

Крім того, що нині окуляри з захистом від сонця є невід'ємним модним аксесуаром, що підкреслює конкретний імідж і стиль свого власника, вони також повинні відповідати вимогам безпеки і захисту. Для людського ока шкідливо як УФ, так і інфрачервоне випромінювання + дуже яскраве світло. Правильно підібрані за рівнем затененности, якісні сонцезахисні окуляри нейтралізують погане впливу, а просто темні моделі, без наявності УФ фільтрів, здатні лише нашкодити, адже вони "обманюють" людський зіниця, що, у свою чергу, на яскравому світлі не звужується, а поглинає ще більше УФ випромінювання.

Величезна кількість проблем, що з'являються у людини в похилому віці, є прямим наслідком нехтування окулярами із захистом від сонця в молодому віці, адже непомітні micro травми очей, відчутний негативний ефект дають тільки накопичившись, через час (1 або 2 сезону "експлуатації" небезпечних очок). Плюс до всього, якщо ви не будете носити сонцезахисні окуляри безпосередньо при яскравому сонці і будете при цьому весь час мружиться, то поява зморшок навколо очей - довго чекати себе не змусить.  до Речі, якісні можна придбати в інтернет-магазині https://glasses.ua/.

Захист від Сонця: Основні позначення

УФ промені, що доходять до людських очей ділять на UVB і UVA. А UVC промені поглинаються земною атмосферою.

Звичайно ж, за ступенем шкідливості ці промені не однакові, але сонцезахисні окуляри повинна мати захист від UVA і UVB променів. Нині дуже часто на стікері на лінзах або етикетці сонцезахисних окулярів можна спостерігати напис "UV-400", що означає захист цими лінзами очей від усіх без винятку УФ променів, довжина хвиль яких < 400 Нм. Інша справа, що в багатьох випадках наявність цієї написи абсолютно не є гарантією присутності в цих окулярах лінз з такою дією (часто це має місце у випадку з очками "сумнівного походження і якості).

Саме тому, сонцезахисні окуляри потрібно купувати тільки в перевірених місцях і тільки при наявності на них сертифіката якості.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ