Головна : Новини

Скоро весілля? Читайте корисні поради з написання сценарію

, 17:56
0 233

Весілля – це такий корпоративчик, який кожному потрібно пережити хоч раз в житті, як каже моя хороша знайома. У чомусь вона дійсно права, не подобається мені в цьому формулюванні одне слово – «пережити». Хороша весілля повинна бути такою, щоб її не переживали, а саме насолоджувалися від початку і до кінця дійства. Так, це не цирк і не театр, але такий вже наш менталітет – нашим людям потрібен «хліб і видовища».

Якщо з хлібом все просто – виберіть гарний ресторан, а решта вже їхній клопіт. То з видовищами доведеться попрацювати всім. Для початку вам треба буде вибрати, де . При чому питання не просто десь, а якого конкретно людини ви хочете бачити на своєму святі. Цю особу, як мінімум, має бути приємно бачити і чути. Краще заздалегідь обговорити всі тонкощі і моменти торжества, щоб уникнути неприємних сюрпризів на самому святі. Ще краще мати конкретний сценарій весілля, виходячи з якої можна буде вносити свої поправки і корективи.

Складаючи сценарій варто пам'ятати, що умовно весілля складається з трьох етапів:
• зав'язка;
• веселощі;
• закінчення свята.
Такий поділ досить умовно, і на практиці межі часто стираються, але воно допомагає зосередити свою увагу на головному. Отже, пройдемося по етапах, на які ми пропонуємо розділити весілля.

Зав'язка

Один з найважливіших періодів у проведенні весілля. Вам варто знайти такого провідного для весілля, щоб він зміг гідно провести саме зав'язку всього дійства. Специфіка весілля полягає в чому? В тому що кожен йде на неї зі своїми емоціями, проблемами, хвилюваннями. Роль ведучого – підштовхнути публіку до спілкування, подружити їх, нагадати що всі зібралися з єдиною метою – розділити щастя молодят.

Веселощі

Етап включає в себе конкурси, танці, різні розваги. Якщо весілля з традиціями, то тут і крадіжка туфельки, і викуп нареченої, і миття тещиних ніг. А якщо більш наближена до сучасності, то різні вогняні шоу, запрошені зірки і т. д. загальним все те, на що так любить подивитися публіка.

Завершення

Будь-яке весілля треба закінчувати так, щоб гості розходилися ситими, але з почуттям, що готові ще і ще раз поринути у це свято і пережити цей день заново. Дуже важливо для тамади вловити емоції гостей і розташувати їх до себе і до молодятам. Досвідчений ведучий весілля здатний це зробити, тому вибирайте кращого і насолоджуйтеся самим головним днем у своєму житті.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ