здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке МРТ

Червень 04 2014

Магнітно-резонансна томографія - це один з найперспективніших і інформатівних методів діагностики в сфері медицини. МРТ дозволяє досліджувати внутрішні органи і системи організму людини з високою точністю, виявляти порушення в їх роботі та патології на ранній стадії розвитку. В основі даного методу дослідження лежить явище магнітного резонансу ядер водню. Для здійснення діагностичної процедури, Пацієнт поміщається в спеціальний апарат - магнітний томограф, - в якому створюється магнітне поле необхідної потужності. У результаті впливу магнітних хвиль і відбувається резонанс ядер, який потім перетвориться в тривимірне зображення. Отримане зображення органів, відрізняється високою інформативністю, а програмне забезпечення для его обробки дозволяє робити і виводити для огляду розрізи в різних площинах. Цей факт представляє унікальну діагностичну цінність у використанні МРТ. Особливо незамінним цей вид дослідження є при діагностуванні різних внутрішніх патологій, травм, новоутворень, які не можна з точністю визначити іншими методами. Діагностика проводиться на сучасних магнітних томографах. Світовим лідерів в області їх розробки іпроізводства є компанія. Персонал відділень томографічного дослідження становлять фахівцями найвищої категорії, постійно вдосконалюють свої знання. години на добу роблять в клініці "МедСевен".

Конкурентні перевага МРТ наступні:

- точність;
- широту дослідження (внутрішні органи, кісткова тканина, суглоби);
- доступність;
- безпека.

← Careprost - засіб для... Натуральна косметика  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен