Головна : Новини

Що значить смужка білого кольору на тесті на вагітність?

, 00:48
0 274

Переважна більшість представниць прекрасної статі, при проходженні експрес-тесту на вагітність задаються питанням: чи Залишиться смужка білої, або проявиться 2-я. Насправді, інформативність 2-й смужки не завжди є однозначною.

Тест на вагітність: Як він влаштований?

На сьогоднішній день, в аптеках є досить широкий вибір тестів на вагітність, але всі вони мають однаковий принцип дії. Вагітність виявляється по наявності гормону ХГЛ (хоріонічного гонадотропіну людини) в сечі жінки, що, у свою чергу, виробляється плацентою у разі зачаття. На тесті є 2 смужки. 1-а – контрольна, яка призначена для підтвердження нормальної роботи системи тестування, а 2-я – покрита реактивом, що реагує на гормон ХГЛ і забарвлюється як перша. Якщо у вас проявилися 2 повноцінні смужки, однакові за інтенсивністю забарвлення і кольору, а також чіткі по контуру, то це свідчить про вагітність.

Що робити, якщо експрес-тест показав смужку білого кольору?

Якщо 2-я смужка має білий колір, на відміну від кольоровий контрольної, то в цьому випадку результат не можна розцінювати як позитивний. є наслідком непроявившегося з якихось причин реактиву. Часом він стає видимим під впливом величезної кількості рідини, що досліджується. Але найчастіше 2-я смужка не біла, а розмита або бліда, непереконливо і погано читається, і на це є ряд причин:

  1. Потреба дотримати всі умови, які відповідальні за чистоту проходження експрес-тесту. Це необхідно розуміти буквально. Краще всього для тесту на вагітність підходить ранкова сеча, яка є більш інформативною. Її треба збирати тільки в чистий посуд. Тестову зону смужки ні в якому разі не можна чіпати руками. Також, безпосередньо перед проходженням тестування на вагітність не варто споживати надмірну кількість рідини і застосовувати сечогінні засоби. Тест, як правило, треба тримати в сечі не >10 хв, а результат зчитувати - негайно. Через десять - п'ятнадцять хвилин після проходження процедури, а також висихання реактиву абсолютно все, що ви спостерігаєте в тестовій зоні – не має вже ніякого значення. Неправильне застосування експрес-тесту, а також недотримання інструкції здатне не дати взагалі ніяких результатів + зробити отримані дані недостовірними;
  2. Розмитість 2-ой смужки на експрес-тесті також може бути обумовлена дуже рано його проходженням, коли рівень гормону-хоріонічного гонадотропіну людини ще недостатній, щоб в повній мірі проявити себе. Найбільшу достовірність можна отримати приблизно через 14 днів після зачаття, тобто в 1-і дні «затримки»;
  3. Сліди ХГЛ в сечі також можуть спостерігатися після перерваної нещодавно вагітності;
  4. Недостовірну або невизначену картинку також може демонструвати бракований або прострочений тест.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ