Головна : Новини

Видалення молочних зубів не страшно і не боляче!

, 08:55
0 246

Перший зуб у дитини з'являється у віці 6-9 місяців. До 2 років вже виростають всі молочні зуби. А у віці 5-6 років починається процес заміни тимчасових зубів на постійні. Цей процес триватиме кілька років. І в більшості випадків не завдасть серйозного дискомфорту дитині. Але інколи допомога стоматолога все-таки потрібно.

В яких випадках потрібно видаляти молочні зуби?

Затягувати з візитом до лікаря не варто, якщо:

  • корінний зуб вже прорізався, а молочний все ще залишається на своєму місці;
  • біля шатающегося зуба запалилися ясна;
  • дитина відчуває сильний дискомфорт від того, що зуб хитається, але ніяк не може випасти самостійно.

Також абсолютним показанням до видалення молочного зуба є його пошкодження карієсом більше, ніж на 50%. А от якщо дитина хвора інфекційним захворюванням або в ротовій порожнині спостерігається гострий запальний процес – стоматит або кандидоз, видалення зубів варто відкласти до одужання.

Видаляти – тільки до стоматолога!

Головне, що потрібно запам'ятати батькам: молочні зуби або випадають самі, і не вимагають ніякого додаткового втручання, або не випадають, і тоді потрібно звертатися , де допоможуть позбутися від проблеми швидко і безболісно. Самодіяльність у такому випадку може призвести до серйозних проблем:

  • перелому кореня зуба;
  • пошкодження слизової оболонки або десни;
  • вывиху щелепи;
  • пошкодження нерва;
  • травм сусідніх зубів.

Досвідчений лікар проведе процедуру в лічені секунди: обережно і без наслідків. Якщо видаляється здоровий молочний зуб, корінь якого вже вивітрився, для анестезії вибирається знеболюючий гель, яким змащується десна. Якщо потрібно видалити зуб уражений карієсом, маленькому пацієнтові доведеться пережити знеболюючий укол. Зате саме видалення зуба пройде абсолютно безболісно.

Як підготувати пацієнта до видалення молочних зубів

вся справа – у звичці! І, якщо з народження кожні півроку водити малюка на профілактичні огляди, проблем з відвідуванням лікаря не буде і в більш старшому віці. Розкажіть дитині про те, що ви теж ходите до стоматолога, і це зовсім не боляче. Ні в якому разі не лякайте людьми в білих халатах. Інакше, коли вам знадобиться їх допомога, ризикуєте зіткнутися з самої справжньою істерикою. Ну а в найвідповідальніший день будьте з малюком поруч, не залишайте його наодинці з лікарем: нехай дитина відчуває підтримку рідної людини.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ