здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Алерген-специфічна імунотерапія

Червень 22 2017

Кожен з людей, що живуть на цій планеті, відчував на собі такі явища, як кашель, нежить, чхання, набряклість і т. п. Всі вони тією чи іншою мірою є реакцією організму, точніше, його імунної системи, на подразник, що потрапляє всередину. Ці симптоми також є свідченням розвитку такого патологічного процес, як якої з допомогою передових методик здійснюється на базі медичного центру «Універсальна клініка «Оберіг».

Що таке АСІТ?

Як більшість з простих громадян, а також медиків намагаються боротися з проявами алергії? Правильно, ведеться прийом спеціальних антигістамінних препаратів, що знімають набряклість, кашльовий рефлекс і т. п. Багатьом це допомагає і досить швидко, але проблема в тому, що таким чином ми боремося лише симптомами захворювання, а не його причиною - гіперчутливістю імунної системи на окремі мікроорганізми чи речовини. Тобто, щоб реально боротися з алергією, доведеться "перепрошити" імунітет у частині сприйняття конкретних подразників. Зробити це можна з допомогою АСІТ - алерген-специфічної імунотерапії.

Цей метод з'явився і вперше був випробуваний ще в 1911 році. До речі, саме поняття аллергиив клінічній практиці було введено також на початку ХХ століття - у 1906 році. Після більш ніж 100 років цей метод все ще залишається найбільш дієвим щодо першопричин захворювання і входить в перелік рекомендацій ВООЗ.

Як відбувається АСІТ і кому це потрібно?

Більшість з нас знає або принаймні розуміє, що організму потрібні тренування. Приміром, щоб навчитися піднімати велику вагу, починати треба з маленького поступово підвищуючи його. Аналогічна ситуація складається, коли ми намагаємося загартовуватися. Імунна система, якщо вона діє неправильно, також потребує тренуванні, тільки в цьому випадку, поступово вводиться конкретний алерген, а організм вчиться сприймати його не так вороже. Результатом таких дій є занижена реакція на подразники.

Найбільшою ефективністю АСІТ зазначається щодо алергічних процесів, що виникають і протікають по IgE-опосередкованим механізмам. До таких понять можна віднести полінози, сезонні прояви гіпер реакція імунітету, постійні алергічні риніти, бронхіальна астма. Перед початком терапії обов'язково проводиться діагностика з застосуванням маркерів, щоб потенційну реакцію на конкретні речовини. Сама методика дає тривалий ефект тільки при регулярному застосуванні протягом 3-5 років.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Апаратна косметологія... Німецькі котли Віссман... 
Переглядів: 240
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен