Головна : Новини

Алерген-специфічна імунотерапія

, 15:28
0 299

Кожен з людей, що живуть на цій планеті, відчував на собі такі явища, як кашель, нежить, чхання, набряклість і т. п. Всі вони тією чи іншою мірою є реакцією організму, точніше, його імунної системи, на подразник, що потрапляє всередину. Ці симптоми також є свідченням розвитку такого патологічного процес, як якої з допомогою передових методик здійснюється на базі медичного центру «Універсальна клініка «Оберіг».

Що таке АСІТ?

Як більшість з простих громадян, а також медиків намагаються боротися з проявами алергії? Правильно, ведеться прийом спеціальних антигістамінних препаратів, що знімають набряклість, кашльовий рефлекс і т. п. Багатьом це допомагає і досить швидко, але проблема в тому, що таким чином ми боремося лише симптомами захворювання, а не його причиною - гіперчутливістю імунної системи на окремі мікроорганізми чи речовини. Тобто, щоб реально боротися з алергією, доведеться "перепрошити" імунітет у частині сприйняття конкретних подразників. Зробити це можна з допомогою АСІТ - алерген-специфічної імунотерапії.

Цей метод з'явився і вперше був випробуваний ще в 1911 році. До речі, саме поняття аллергиив клінічній практиці було введено також на початку ХХ століття - у 1906 році. Після більш ніж 100 років цей метод все ще залишається найбільш дієвим щодо першопричин захворювання і входить в перелік рекомендацій ВООЗ.

Як відбувається АСІТ і кому це потрібно?

Більшість з нас знає або принаймні розуміє, що організму потрібні тренування. Приміром, щоб навчитися піднімати велику вагу, починати треба з маленького поступово підвищуючи його. Аналогічна ситуація складається, коли ми намагаємося загартовуватися. Імунна система, якщо вона діє неправильно, також потребує тренуванні, тільки в цьому випадку, поступово вводиться конкретний алерген, а організм вчиться сприймати його не так вороже. Результатом таких дій є занижена реакція на подразники.

Найбільшою ефективністю АСІТ зазначається щодо алергічних процесів, що виникають і протікають по IgE-опосередкованим механізмам. До таких понять можна віднести полінози, сезонні прояви гіпер реакція імунітету, постійні алергічні риніти, бронхіальна астма. Перед початком терапії обов'язково проводиться діагностика з застосуванням маркерів, щоб потенційну реакцію на конкретні речовини. Сама методика дає тривалий ефект тільки при регулярному застосуванні протягом 3-5 років.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ