Головна : Новини

Німецькі котли Віссман Витопенд: Типові несправності та шляхи їх вирішення

, 21:54
0 248

Опалювальні котли німецького ТМ Viessmann Vitopend користуються підвищеним попитом серед усього різноманіття настінного опалювального обладнання, яке представлено сьогодні на ринку. Котли Витопенд дають можливість опалювати як маленькі квартири, так і просторі будинку (аж до 300 м 2), займають мало місця, а коштують порівняно недорого.

Якщо Ви прийняли рішення встановити опалювальний котел Віссман з закритою камерою згоряння, тоді вам потрібно взяти до уваги той факт, що котел повинен бути розміщений на відстані  не < 1 м до зовнішньої стіни. Інакше, при температурі зовнішнього повітря -10 0 C і <, станеться аварія. В даному випадку, врятує тільки ремонт газових котлів. До речі, в Києві та Київській області обслуговування і ремонт котлів Вісман можна замовити в компанії "VIESSMANN Атлант Сервіс": .

Причин поломки котла Витопенд може бути величезна кількість, наприклад, перемикач 170 Ра, який контролює роботу вентилятора, може замерзнути. Якщо це станеться на моніторі котла з'явитися помилка.

Помилка F-5

Дуже поширеною є «помилка F-5». Найбільш поширені причини її появи є: неправильний монтаж димоходу, обростання димоходу кіркою льоду, вихід з ладу трубки Вентурі або перемикача, сторонній предмет, який випадковим чином потрапив в димар (наприклад, птах). Щоб усунути помилку і провести ремонт, в 1-у чергу, треба знайти причину неполадки. Краще відразу звернутися до професіоналів в сервісний центр.

«Жорстка» вода

Бідою і складністю котлів Віссман Витопенд є наша «жорстка» вода, яка з часом призводить до того, що може зламатися теплообмінник. Агресивний склад «жорсткої» води викликає накип, якій, у свою чергу, заростає теплообмінник і в кінці кінців виникає нориця або ж вода в системі опалення просто перестає нагріватися. Якщо теплообмінник заріс накипом, але треба його промити, правда в побутових умовах стовідсоткового результату дана процедура вам не дасть. Найпростіше замінити теплообмінник.

Згорів мережевий контролер

1-на поширена проблема котлів Витопенд - це поломка мережевого контролера (блоку живлення). Цей випадок, на превеликий жаль, не є гарантійним. Ця проблема трапляється тоді, коли перед опалювальним обладнанням не змонтований стабілізатор напруги. Єдиним методом, який дає можливість себе убезпечитися від даної проблеми є встановлення стабілізатора напруги.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ