Головна : Новини

Корисні властивості лляної тканини

, 13:58
0 305

Як відомо, текстильна промисловість починає своє літочислення безліччю років до нашої ери. Льон почали культивувати приблизно 5 тисяч років тому. Люди відчували потреба у створенні одягу в холодну пору року. Природно, що матеріал, який вони для цього використовували, залежав від їх місця проживання і природних умов. Батьківщиною лляних виробів вважаються країни Близького Сходу, Єгипет. Там він вважався предметом розкоші і ознакою багатства. Пізніше він набрав популярності на інших територіях, зокрема, на берегах Чорного і Каспійського морів. В Європі, льон користувався популярністю на території сучасної Швейцарії. Там з нього робили сітки для лову риби та мотузки для полювання. Згідно з древнім писанням, одяг з льону носили самі шановні люди, навіть мумії фараонів зберігалися за допомогою льону. Був час, коли жителі Єгипту використовували його в якості грошової одиниці. А на території з'явилася 1500 років тому.

Вимоги по догляду та роботі з матеріалом

Льон дуже практичний і невибагливий у догляді. Однак є деякі поради, дотримуючись яких Ви зможете спростити собі догляд за матеріалом і значно продовжити термін його служби. При підготовці до прання, намагайтеся знайти засіб, який збільшить лужність води. Тоді забруднення буде простіше вивести, абсолютно не пошкодивши волокна. Обов'язково замочіть виріб перед пранням. Робити це потрібно у воді з температурою 30-45 градусів. Через півгодини можна приступати до прання. Тут температура може досягати навіть 90 градусів (це рекомендується для білих речей). Якщо є така необхідність, то відбілити виріб можна, прокип'ятивши його. Коли прання закінчено, полотно можна вичавлювати в пральній машинці з невеликою кількістю оборотів, але ні в якому разі не можна викручувати руками, інакше Ви можете деформувати виріб. Якщо сушіть речі природним чином, а не в машинці, то стежте за тим, щоб на них не потрапляли прямі сонячні промені. Гладити потрібно з використанням зволожувача або не давши речей просохнути до кінця.

Для здійснення будь-яких Ваших рішень нагоді інтернет-магазин «Мегатекс». Тут кращі пропозиції в Україні оптом і в роздріб. Ви зможете вибрати будь-який з видів льону, про які говорилося раніше, в будь-якій кількості, будь-якого кольору: жовтий, чорний, синій, блакитний та інші. Ви можете перебувати в будь-якому місті України: Київ, Харків, Кропивницький, Дніпро або будь-якій іншій населеному пункті, адже наша доставка здійснюється в будь-яку точку України. Тут якісні фото, актуальні опису і зручна консультація клієнтів з будь-яких питань.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ