Головна : Новини

Вибираємо правильно матрац

, 17:39
0 300

Затишок і тепло домашнього ліжку, легка посмішка і трохи сонна, приємна розслабленість в тілі є маленькими радощами хорошого сну. Найчастіше людина приймає їх як належне, не цінує або взагалі не помічає, а швидко схоплюється, випиває ранковий чай або каву й біжить вирішувати 1000 дуже важливих справ.

Але незважаючи ні на що сон був, є і буде невід'ємною частиною життя всіх людей без винятку. Він є джерелом таких потрібних людському організму сил і енергії. Він допомагає відновити сили, розслабитися, забути про денної метушні, а також від нього залежить наше з вами настрій і здоров'я. Саме тому про свій сон треба ретельно і дбайливо піклуватися, немов про дитину.

Найчастіше, якість сну залежить безпосередньо від того, на чому і як ви спите — а в переважній більшості випадків цим «ніж-то» є матрац. Деякі люди вважають, що матрац є лікувальною річчю і потрібен лише хворим. Але це зовсім не так. Також, як і сон, матрац потрібен всім людям без винятку. Тут питання в 2-му — який саме матрац? Про це нам розповість співробітник інтернет-магазину askona.ua, в якому можна придбати якісні .

Так, люди, які мають проблеми зі спиною, повинні використовувати терапевтичні спец. матраци, але купувати їх варто тільки за призначенням ортопеда. А для переважної більшості людей сучасний матрац покликаний стати комфортною альтернативою звичайній тахті, розкладному кріслі, дивану, старої ліжка або ж старого матрацу (до речі, матраци також зношуються, старіють або втрачають свою технічну актуальність). Правильно продуманий до дрібниць, виготовлений з матеріалів високої якості і підібраний матрац буде запорукою вашого комфортного нічного відпочинку і дасть можливість щодня накопичувати заряд бадьорості.

Вибираємо матрац: Баланс 3-х критеріїв

Нині перед людиною відкривається найширший вибір різних моделей і різновидів матраців. Але вибрати добротний і правильний матрац зовсім нескладно — необхідно просто навчитися прислухатися до своїх відчуттів, а також присвятити цьому достатню кількість часу.

Є 3 головні критерії, на які треба звернути увагу:

  1. якість підтримки тіла;
  2. розмір матраца;
  3. та його жорсткість.

Ідеальним буде той матрац, який буде мати оптимальне поєднання всіх перерахованих вище критеріїв.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ