Головна : Новини

Олія розторопші. Особливості

, 19:55
0 320

Олія розторопші — це не тільки корисний продукт, який можна використовувати як косметичний і лікарський засіб. Це продукт, з допомогою якого можна заробити непогані гроші. Справа в тому, що таке масло дуже популярно, воно користується великим попитом у багатьох росіян і жителів багатьох інших країн. Отже, якщо є бажання і достатньо коштів для відкриття такого бізнесу, можна приступити до вирощування розторопші та виробництва олії з цієї рослини. Безсумнівно, усі затрати дуже швидко окуповуються.

Отже, перш за все для ведення такого бізнесу буде потрібно земельну ділянку, на якій можна було б вирощувати розторопшу. Це рослина живе один або два роки. Воно відрізняється невибагливістю. Для посадки краще вибрати місце, куди падає багато сонячного світла. Доглядати за розторопшею багато не доведеться. Після посадки вона здатна рости самостійно.

Для отримання олії з насіння розторопші застосовується метод холодного віджиму, завдяки чому зберігаються всі корисні властивості, які притаманні вихідної сировини; метод екстракції, який вважається менш витратним.

При холодному віджимі сировину попередньо подрібнюється, а потім пресується. У цьому випадку не потрібні ніякі хімічні добавки. Проте масло в результаті виходить малопрозорим, термін його зберігання невеликий. Тому важливо організувати збут продукції заздалегідь. Цінується олія з розторопші і в Європі. Тому хорошим варинтом буде оптова закупівля масла від українських виробників, наприклад у і експорт його захід.

При екстракції використовуються органічні розчинники. Сировина якийсь час витримується в цих розчинниках, і в результаті виділяється необхідна масло. Однак цей продукт не відрізняється високою якістю, оскільки в процесі екстракції розчиняється не тільки масло, але і багато пігменти, воски, фосфоліпіди.

Для самостійного виробництва олії розторопші необхідно мати який-небудь заміський земельну ділянку, на якій можна було б вирощувати цю рослину. Якщо для отримання масла буде використовуватися метод холодного віджиму, то будуть потрібні подрібнювач насіння і прес. Якщо ж планується отримувати масло шляхом екстракції, то знадобляться природні розчинники. Найчастіше роль таких розчинників грають нефракс або бензин марки "А".

Обсяг одержуваної продукції залежить тільки від того, скільки розторопші було посаджено і вирощено. Відповідно, від цього ж залежить і прибуток від продажу виробленого масла. Звичайно, важливу роль тут відіграє реклама. Чим краще буде розрекламована продукція, тим більше буде покупців.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ