Головна : Новини

Грижа хребта і фітбол: Що потрібно знати?

, 19:51
0 330

Фітбол і грижа дуже тісно пов'язані між собою, оскільки застосування гімнастичного м'яча при даної хвороби є дуже поширеним. Це, в свою чергу, дає можливість досягти позитивної динаміки, яка веде безпосередньо до 100 % одужання. Правильно створений комплекс вправ для кожного окремого випадку дозволяє людині чудово володіти власним тілом і відчути радість рухів. Далі ми більш детально поговоримо про використання .

Основні протипоказання

Спортивні змагання у багатьох випадках є 1-ої з головних причин розвитку грижі міжхребцевого диска, але також як отрута змії і здатний вилікувати, і вбити, так само і спорт може допомогу важкохворій стати на ноги. Проводяться в міру і правильно сформовані комплекси спортивних вправ з часом укріплять людські м'язи і здатні подарувати людині радість руху.

Для груп ризику, на 100 % протипоказані наступні спортивні навантаження:

  • бодібілдинг;
  • стрибки в довжину та висоту;
  • всі різновиди важкої атлетики (піднімання навіть маленьких гир і штанги);
  • легка атлетика (з навантаженнями на хребет і ноги);
  • біг;
  • марафонська ходьба;
  • різні спортивні ігри (футбол, волейбол, лижний спорт та ін).

У тому випадку, якщо хворий відмовляється від важких фізичних навантажень і займеться лікувальною фізкультурою, то він отримає чудовий шанс підтримувати хорошу фізичну форму з користю для свого здоров'я, а також відчує істотне поліпшення власного стану.

Помірні спортивні навантаження і щоденна ходьба дають можливість не отримати розвинену стадію грижі міжхребцевого диска, а застосування професійних тренажерів — зміцнити власне здоров'я, а не підірвати його.

Фітбол: Як вибрати?

При грижі міжхребцевого диска заняття за допомогою фітболу принесуть хворому великий ефект. Але щоб була користь для здоров'я треба правильно вибрати даний спортивний інвентар:

  • у спец. магазинах є таблиця, безпосередньо за якою визначається діаметр м'яча по зростанню хворого;
  • набувати спорядження треба виключно в спец. торгових точках з наявністю сертифікованого товару і ліцензії, щоб не потрапити на підробку, яка здатна не просто привести до втрати грошей, але також і погіршити здоров'я пацієнта;
  • консультант в спец. магазині допоможе людині вибрати фітбол згідно його зростання, для цього треба на нього сісти прямо, зігнути ноги в колінах під кутом 90 градусів і вирівняти спину.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ