Головна : Новини

Прибирання офісів фахівцями клінінгових компаній

, 16:37
0 717

Прибирання офісів – важлива складова професійної діяльності будь-якої організації, хоча і малопомітна. Про неї згадують лише тоді, коли на оргтехніки і меблів збирається впевнений шар пилу, сміттєві корзини наповнюються доверху, в санвузлі закінчується папір, рушники або мило. Але ж офісне приміщення – це обличчя компанії. Чистота і порядок є важливими складовими у формуванні іміджу, залучення клієнтів та ділових партнерів. Саме тому щоденне прибирання офісів – обов'язковий захід для надійних і солідних компаній, що піклуються про власну репутацію.

Прибиральниця в штаті – пройдений століття. Хочете отримати якісний результат з мінімумом клопоту, зверніться в спеціалізовані клінінгові компанії, готові запропонувати кращі індивідуальні рішення для кожного клієнта, підібравши оптимальний перелік робіт, підстроївшись під графік роботи організації.

Прибирання приміщень офісу: варіанти послуги

Важливо зробити так, щоб діяльність клінінг-фахівців не заважала звичайному розпорядку трудового дня вашої компанії. Увазі клієнтів пропонується декілька варіантів співпраці:

  • ранкова або вечірня комплексне прибирання офісів, реалізована до приходу співробітників на робочі місця або після завершення трудового дня;
  • денні підтримування заходи, орієнтовані на компанії, що потребують у постійному підтриманні ідеальної чистоти протягом усього робочого дня;
  • комбінована прибирання, що поєднує в собі і ранкове-вечірні і денні заходи по наведенню порядку.

Також може бути виконана прибирання офісу після ремонту, пожежі, затоплення, щоквартальні генеральні прибиральні заходи, експрес-клінінг перед раптовим приїздом важливою делегації або ділового партнера. Роботи виконуються із застосуванням спеціалізованого обладнання, інвентаря, миючих і чистячих засобів від провідних європейських виробників.

Якщо вам потрібна перевірена часом , готова взяти на себе повний комплекс послуг по наведенню і подальшого підтримання чистоти в офісних приміщеннях, гарантуючи високий результат в стислі терміни, пройдіть за цим посиланням - http://www.master-clean.com.ua/. Переконайтеся особисто вагомих переваги співпраці:

  • лояльність і доступність вартості робіт;
  • широкий спектр надаваних послуг;
  • оперативне реагування на заявку;
  • професійний підхід до кожного клієнта та об'єкта.

Не варто довіряти свій офіс першої-ліпшої організації. Звертайтеся до кращим!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ