Головна : Новини

Вертушка-спінер: що це таке?

, 17:02
0 672

Спінер, як всі вже знають - це така проста іграшка-вертушка, яка з'єднання явилася на початку 2017 року і стала найпомітнішим трендом першої половини року. Що ж стало причиною такої шаленої популярності цієї нехитрої крутилки: унікальні споживчі якості, новизна та оригінальність, або ж банальний хайп, заснований ні на чому? Чому всім так стали потрібні ці спіннери, і чи потрібен він особисто вам? А якщо потрібен, то як його вибрати? Спершу треба розібратися, що ж таке спінер і чому він такий популярний і розповість нам про це співробітник інтернет-магазину http://www.worldshop.com.ua, в якому можна безпосередньо придбати в Україні.

У чому ж секрет?

Технічні характеристики і функціонал цих штук вельми обмежені. Це невелика іграшка, яка просто крутитися! Пластиковий або залізний корпус (рідше використовуються інші матеріали) з підшипником посередині. У підшипнику закріплені «кнопки» щоб зручно тримати хендспінер, поки він обертається - технічно ці крутилки для рук влаштовані до непристойності просто і однаково! Ви можете крутити його затиснувши між двох пальців, або на столі, або просто перебирати в руках. Юні любителі крутилок починають практикуватися в трюках, і багато з них домагаються успіху - видовищно перекидають обертову вертушку з пальця на палець, через spini, чеканять ними і роблять інші цікаві штуки.

Які вони бувають?

Крім схожої конструкції, в спінерів є достатня відмінностей: перш за все це материал корпусу і його дизайн. Виробники змагаються в оригінальності, незвичайності і красі, постійно випускаючи все нові і нові моделі з найрізноманітніших матеріалів і в різному стилі, від стімпанк до fusion, і здається, що вони не збираються зупинятися в своїх спробах створити найоригінальніший спінер для рук. Напевно, одна з причин популярності цієї іграшки заключається в цьому божевільному різноманітті дизайнів, серед яких кожен зможе вибрати собі щось до душі. Дуже багато людей, одного разу купивши таку вертушку і оцінивши її, втягуються в рух і хочуть отримати собі ще одну, потім наступну, потім ще і ще, до тих пір, поки не зберуть значно колекцію. Насправді, важко протистояти цій манії «збирання» бачачи все різноманіття нових моделей, які з'єднання є у продаж.

Треба один раз спробувати!

Жодного разу не спробувавши покрутити цю крутилку, важко зрозуміти, чому всі в Україні і за її межами зараз повернені на них, і якщо ви знаєте про це тільки з інтернету, швидше за все ставлення до них буде, як мінімум, насторожене! Альо варто взяти хороший спінер в руки, і ставлення відразу змінюється чудесним чином! У журналі Forbes чудово описів цей ефект: «При знайомстві фокус-груп або випадкових перехожих із продуктом розмова завжди проходити однаково. Ми розповідаємо їм про нього і отримуємо скептично-агресивну реакцію, але потім даємо потримати його, і в лічені секунди реакція змінюється - люди закохуються в ігрущку і не хочуть повертати її. Так відбувається кожен раз, без винятків». І це, схоже, і є головна фішка!

Крутити це - приємно!

Його дійсно дуже приємно крутити. При обертанні справжній спінер трохи вібрує, ви відчуваєте гіроскопічний ефект (він чинити опір зміні свого становища в просторі, його важко нахилити), іноді він видає неголосний звук, утворює при обертанні красиві візерунки в повітрі або ж просто блищить - він як живий! І ви можете по-різному взаємодіяти з крутилкою: розкручувати і зупиняти, утримувати в балансі на одному пальці, розкрутити на столі і спостерігати за поступово сповільнюючимся обертанням. І вісь це вже дійсно щось небачене: невеликий шматочок металу з підшипником розкривається десятками способів взаємодії з ним. Головна фішка і ноу-хау цих вертушок - тактильність, вона існувала завжди, але до появи спінера мало хто замислювався про таку категорію. Саме через тактильність так легко «підсісти» на вертушки для рук.

Як вибрати хороший спиннер?

При виборі спінера важливо розуміти, що його «чарівний» ефект проявляється в повній мірі, якщо ви тримаєте справжній, хороший спінер. У будь-якому спінері важлива кожна деталь, і якщо щось у ньому зроблено не ідеально, ви постійно будете звертати увагу на ці недоліки і замість задоволення отримаєте роздратування.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ