Головна : Новини

Довідка за формою 086/у: Що це таке?

, 15:11
0 817

впродовж усього свого життя людина зустрічаємося з всілякими різновидами мед. довідок. І тут не є винятком. Так, згідно із законодавством РФ, при вступі в коледжі, технікуми, а також Внз, абітурієнти повинні показати довідку за формою 086/у.

Дана медична довідка - це документ, в який записані дані про здоров'я абітурієнта. Її вимагають у навчальних закладах з метою аналізу інформації про стан здоров'я потенційного студента: які захворювання є в анамнезі, які щеплення зроблені і які не зроблені, щоб потім можна було вчасно надати необхідну мед. допомога. Ця довідка є нічим іншим, як висновком медкомісії про придатність абітурієнта до навчання у навчальному закладі.

Медичний огляд для майбутніх студентів включає проходження наступних лікарів:

  • окуліста;
  • терапевта;
  • невропатолога;
  • ЛОРа (отоларинголога);
  • хірурга;
  • гінеколога (дівчатам).

Крім того, треба здати всі необхідні аналізи. У разі потреби, пройти діагностику і в обов'язковому порядку - флюорографію (якщо вже минув 1 рік, після проходження попереднього обстеження). Треба сказати, що результати аналізів вважаються придатними лише 1 місяць, саме тому не варто дивуватися, якщо Вас направлять на їх перескладання, якщо вони були здані 30 днів.

Мед. довідку за формою 086 у заповнюють грунтуючись на записах в амбулаторній книжці і оцінюючи стан людини безпосередньо в момент його звернення. У неї записують ваші паспортні дані, а також назва навчального закладу, саме тому з вибором Вузу необхідно визначиться заздалегідь (якщо їх кілька штук, то вказати це). Потім записуються дані про перенесені захворювання, а також результати обстеження безпосередньо на момент звернення майбутнього студента. Потім заносяться доза, серія і дата зроблених щеплень.

Щоб отримати довідку 086 Вам треба мати з собою:

  1. Амбулаторну карту;
  2. Паспорт;
  3. Флюорографію (зроблену не більш 1 рік тому).

Якщо ви не встигаєте її оформити і думаєте, що зможете домовитися про те, що вам занесете її колись потім", то знайте що це самообман! Навіть не сподівайтеся, що Ви зможете вступити до навчального закладу без цієї довідки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ