Головна : Новини

ВІЛ-інфекція: Основні симптоми

, 17:18
0 1189

ВІЛ є досить «підступної» інфекцією. Це пов'язано з тим, що впровадження вірусу імунодефіциту в людський організм і його подальше розмноження часто не проявляється у вигляді якихось конкретних симптомів. Єдиним гарантованим методом визначення ВІЛ-статусу є проходження медичного тесту на ВІЛ.

Лише іноді після інфікування ВІЛ (так званої гострої стадії) спостерігаються деякі симптоми, про які нам розповість редактор порталу vichplus.net. До речі, можна прочитати по обличчю людини, визначити чи є у нього ВІЛ.

Симптоми ВІЛ:

А взагалі 1-е ознаки цієї вірусної інфекції - неявні. Приміром, через пару тижнів після інфікування у людини, зараженого ВІЛ температура тіла може піднятися до 37,5 — 38 градусів, збільшуються «залозки», лімфатичні вузли, часом в горлі з'являється неприємне відчуття, а також болі при ковтанні, на шкірі з'являються червоні плями і нерідко спостерігається пронос.

На ці симптоми хворі на ВІЛ часто просто не звертають уваги, оскільки приймають їх за ознаки незначного отруєння або застуди. І тут немає нічого дивного, адже їх важко відрізнити від симптомів грипу або звичайної застуди. Більш того, дані початкові симптоми ВІЛ дуже швидко зникають і спостерігаються далеко не у всіх інфікованих. Але, в тому випадку, якщо вони дійсно були викликані ВІЛ-інфекцією, їх зникнення буде безпосередньо означати подальший розвиток інфекції.

Присутність в організмі людини ВІЛ може бути абсолютно непомітним протягом 10–12 років: найчастіше, саме стільки часу при відсутності лікування проходить безпосередньо від зараження ВІЛ до розвитку Сніду.

Часом інфекція проявляє себе наступними практично непомітними ознаками, як: збільшення декількох лімфовузлів — над ключицею, на задній (іноді на передній) стороні шиї, в паху і під пахвами. В даному випадку треба перевіритися не тільки на хвороби, які супроводжуються збільшенням лімфатичних вузлів (наприклад, лімфогранулематоз), а також ще й на ВІЛ.

У ході розвитку ВІЛ-інфекції, а також ослаблення людської імунної системи у ВІЛ-позитивних людей з'являються 1-ті ознаки Сніду (захворювання, що у здорової людини легко виліковуються і проходять самі по собі). На даній стадії якась завгодно інфекція здатна привести до летального результату.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ