Головна : Новини

Окуляри Ray Ban

, 08:34
0 563

Напевно кожен представник покоління 80-90-их років минулого століття, що виріс на голлівудських бойовиках, виділить для себецілу плеяду кумирів: Сильвестр Сталлоне і його Джон Рембо, Брюс Вілліс і його Джон Маклейн з "Міцного горішка", Том Круз у фільмі "Топ Ган". Що об'єднує всіх цих героїв? Якщо уважно придивитися, то Ви побачите, що кожен з них, для повноти образу такого собі супергероя, носить особливої ??форми сонцезахисні окуляри: "авіатори" або в простолюдді"Крапельки". А враховуючи любов американців до власних брендам, скажімо з більшою впевненістю - це легендарні сонцезахисні окуляри Ray Ban, до речі, щоб купити окуляри Ray Ban в Україні вам не потрібно їхати в Америку, а достатньо всього лише зайти. Почесності цієї торгової марки додає той факт, що перші "авіатори" (саме так називалася першамодель) з'явилися в далеких 30-их роках ХХ століття. Тоді їх створення було віянням моди, а об'єктивною необхідністю: авіація, особливо в переддень Другої світової, активно розвивалася і пілоти потребували необхідності захисту очей від яскравих сонячних променів на висоті. З часу свого створення окуляри Ray Ban, перетерпіли безліч технічних инновацій, але незмінним залишилися впізнавана форма і якість.

Сучасні окуляри - це:

- 100% захист від ультрафіолету;
- індивідуальний стиль;
- різноманітність кольорової гами, оправ;
- поляризаційні, противідблискуючі, дзеркальні лінзи .

Ray Ban представляють громадськості на вибір безліч перевірених часом моделей, серед яких Aviator, Clubmaster, Wayfarer, Jackie Ohh.
На сьогоднішній день бренд Ray-Ban не тільки не втратив своєї актуальності, а й наростив популярність, адже це поза сумнівом кращі сонцезахисні окуляри.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ