Головна : Новини

Вихід із запою: переривання і невідкладна допомога

, 18:35
0 655

Вихід із запоюВважається, що людина «пішла» в запій, коли вона продовжує вживати алкогольні напої на протязі декількох днів. При цьому тривалі запої можуть бути характерні як для тих, хто вже відчуває алкогольну залежність, так і для тих, хто не є алкоголіком. Вивід із запою вкрай необхідний в обох випадках, оскільки такий стан може привести до плачевних наслідків - порушення роботи внутрішніх органів, нервової системи і навіть «білої гарячки». Якщо людина схильна до алкоголізму, то тривалість і частота запоїв збільшується, а ймовірність того, що людина вийде із запою самостійно, з кожним разом буде знижуватися. Крім того, хронічні алкоголіки ризикують життям, заходячи в запій, особливо якщо у них є проблеми зі здоров'ям.

Вивід із запою: Невідкладна допомога

При запої, який може тривати від кількох днів до кількох місяців, людина вже практично не відчуває колишнього задоволення від вживання алкоголю. Спиртне стає лише засобом для деякого полегшення страждань, викликаних попереднім його вживанням. І переривання запою стає просто необхідним людині, оскільки її організм відчуває величезні навантаження в зв'язку отруєнням.

Зняти запій можна лише тоді, коли він знаходиться на завершальній (або, по крайній мірі, не на початковій) стадії. Справа в тому, що в перші дні виведення з запою не буде ефективним: організм буде просто очищений від алкогольних токсинів, але це зовсім не допоможе людині зупинитися. Якщо, наприклад, зазвичай її запій триває два тижні, то він навряд чи зможе не пити вже на 3-й день. Найчастіше, коли відбувається виведення із запоїв, швидка, невідкладна допомога пацієнту прямо впливає на його життя: якщо отруєння алкоголем занадто сильне, необхідна термінова госпіталізація. Після цього хворого помістять в стаціонар, де буде здійснюватися подальше виведення з запою.

Виведення із запою і очищення організму

Не секрет, що алкоголь має руйнівний вплив на людський організм, і вкрай негативний вплив на здоров'я мають запої: лікування після них є дуже бажаним. Виведення із запою можна уявити як два паралельні процеси:

  1. психологічної боротьби;
  2. і виведення з організму алкоголю та алкогольних отрут.

Багато лікарів здійснюють переривання запою і очищення організму за допомогою спеціальних медикаментозних засобів вітчизняного та імпортного виробництва, після очищення деякі також застосовують кодування від запою (якщо необхідно, то і від алкоголізму), і людина повністю звільняється від своєї проблеми.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ