здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вихід із запою: переривання і невідкладна допомога

Вересень 08 2017

Вихід із запоюВважається, що людина «пішла» в запій, коли вона продовжує вживати алкогольні напої на протязі декількох днів. При цьому тривалі запої можуть бути характерні як для тих, хто вже відчуває алкогольну залежність, так і для тих, хто не є алкоголіком. Вивід із запою вкрай необхідний в обох випадках, оскільки такий стан може привести до плачевних наслідків - порушення роботи внутрішніх органів, нервової системи і навіть «білої гарячки». Якщо людина схильна до алкоголізму, то тривалість і частота запоїв збільшується, а ймовірність того, що людина вийде із запою самостійно, з кожним разом буде знижуватися. Крім того, хронічні алкоголіки ризикують життям, заходячи в запій, особливо якщо у них є проблеми зі здоров'ям.

Вивід із запою: Невідкладна допомога

При запої, який може тривати від кількох днів до кількох місяців, людина вже практично не відчуває колишнього задоволення від вживання алкоголю. Спиртне стає лише засобом для деякого полегшення страждань, викликаних попереднім його вживанням. І переривання запою стає просто необхідним людині, оскільки її організм відчуває величезні навантаження в зв'язку отруєнням.

Зняти запій можна лише тоді, коли він знаходиться на завершальній (або, по крайній мірі, не на початковій) стадії. Справа в тому, що в перші дні виведення з запою не буде ефективним: організм буде просто очищений від алкогольних токсинів, але це зовсім не допоможе людині зупинитися. Якщо, наприклад, зазвичай її запій триває два тижні, то він навряд чи зможе не пити вже на 3-й день. Найчастіше, коли відбувається виведення із запоїв, швидка, невідкладна допомога пацієнту прямо впливає на його життя: якщо отруєння алкоголем занадто сильне, необхідна термінова госпіталізація. Після цього хворого помістять в стаціонар, де буде здійснюватися подальше виведення з запою.

Виведення із запою і очищення організму

Не секрет, що алкоголь має руйнівний вплив на людський організм, і вкрай негативний вплив на здоров'я мають запої: лікування після них є дуже бажаним. Виведення із запою можна уявити як два паралельні процеси:

  1. психологічної боротьби;
  2. і виведення з організму алкоголю та алкогольних отрут.

Багато лікарів здійснюють переривання запою і очищення організму за допомогою спеціальних медикаментозних засобів вітчизняного та імпортного виробництва, після очищення деякі також застосовують кодування від запою (якщо необхідно, то і від алкоголізму), і людина повністю звільняється від своєї проблеми.

← Ігрова залежність: Як... Консультація психолога... 
Переглядів: 190
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні
Loading

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен