Головна : Новини

Консультація психолога онлайн: Що потрібно знати?

, 16:00
0 952

психолог онлайнКонсультація психолога в онлайн режимі, звичайно ж, відрізняється від живої консультації. Є думка, що онлайн консультації менш ефективні, ніж живі, оскільки обмежені в техніках і прийомах для допомоги людині. Частка правди, звичайно ж, в цьому є. Однак тут дуже багато залежить від майстерності психолога і від можливостей людини, яка звертається по допомогу.

Насправді існує маса альтернативних психологічних методів, які можуть допомогти в проясненні і вирішенні навіть дуже складних життєвих ситуацій при онлайн консультації.

Тому, на мій погляд, психологічна консультація онлайн може бути навіть більш ефективною, ніж жива. У будь-якому випадку, тут має значення як професіоналізм психолога, так і його вміння працювати дистанційним способом.

У яких випадках краще всього вибрати психолога, який працює в онлайн режимі?

Консультація психолога онлайн підійде вам, якщо:

  • Ви перебуваєте в місті, де мало або зовсім немає психологів, що спеціалізуються на Вашій проблемі;
  • Ви переїхали в іншу країну або багато подорожуєте і Вам простіше спілкуватися з психологом, який краще зможе Вас зрозуміти (культурно, соціально, емоційно і т. д.);
  • Ви хочете завжди мати можливість отримувати оперативну професійну психологічну допомогу незалежно від того, де ви перебуваєте. Крім того, Ваш психолог вже знає Вас і немає необхідності кожного разу розповідати історію свого життя новій людині, перш ніж приступити до роботи над проблемою.

Таким чином, заняття з психологом онлайн мають свої переваги в порівнянні з живими консультаціями.

В інших сенсах онлайн консультація будується по все тим же принципам, що і жива. Це в обов'язковому порядку:

  1. конфіденційність;
  2. чесність;
  3. і підтримка.

В онлайні більшість психологи вважають за краще працювати в скайпі зі звуком і відео. Все-таки психологу важливо хоча б частково бачити клієнта і щоб він мав можливість бачити його. З технічного боку для таких занять Вам знадобляться:

  • веб-камера;
  • навушники або колонки;
  • мікрофон;
  • а також встановлена  на комп'ютер програма Skype, QIP або аналоги.

А якщо психолог вже працює з вами і у Вас виникне якась екстрена ситуація, яка при цьому не вимагає цілого сеансу, ви можете отримати підтримку поштою, телефоном або іншим альтернативним способом.

І на завершення хотілося б додати, що в першу чергу важливий не спосіб спілкування і роботи психолога  з Вами, а кінцевий позитивний результат.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ